SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem blady :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam kłopot: Jestem blady? Chodzi mi przede wszystkim o twarz. Czym można coś z tym zrobić? Może jakaś dieta, albo witaminki? Pomóżcie!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja niemuwie że jest to jakiś super preparat i że powinni go używać wszyscy czy coś takiego ale jak działa lepiej na mnie niż specyfiki kupione na solarium za troszku (więcej niż troszku) floty i są nanim naprawde dobre efekty to nieliczy się to co to jest tylko jak działa
"założe się żę jakby namoczu sie dobrze opalało to dużo osób by się skusiło :) :) :) :) :)"

CYCO DATA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Raczej nie ma diety na bladość
Jedyne co mozesz zrobic to wyjsc na dwór, skoro wiosna i sie poopalac..a jesli jest jeszcze za zimno to solarium w odpowiedniej dawce...
co do witaminek to mozesz sprobowac suplementacje beta-karotenem-mozesz kupic w aptece- cena to miedzy 10(b-k+wit E)-40zł(Solarin)


Pozdrawiam, Dezir
------------------------------------------
"If you always do what you always done, you will always get what you always got"
Ostatnio "staje się 24 godzina tłusta płonąca maszyna"

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
jesli z kolei masz genetycznie biala cere to nic na to nie poradzisz. Chociaz podobno pewne samoopalacze czynia cuda, ale to niech ktos inny sie wypowie bo ja nie stosuje

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
stosowanie samoopalcza przez faceta-osobiscie nie polecam.Chyba ze precyzyjnie go wsmarujesz a to wymaga wprawy,gdy dziewczyna uzywa samoopalacz moze "skorygować" go ewentualnie pudrem lub podkładem,a Ty zapewne takowych kosmetyków nie stosujesz wiec radze solarium,twarz z reguły opala sie nieco słabiej albo na czerwono,proponuje Ci spytac sie najlepiej pani obsługującej solarium aby dała Ci jakis kremik specjalny do opalania na soalrium do twarzy,takie rzeczy zazwyczaj sa jednorazowe i kosztuja jakies 3-4 zł,mysle ze dwie takie sesje ze specjalnym kremikiem do solarium i kolor skóry twarzy powinien sie polepszyć.Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5422
- karoten (marchewki, sok) - działa, ale skóra będzie bardziej żółta niż opalona
- solarium - drogie, działa
- samoopalacz - radykalne posunięcie, jak źle rozprowadzisz to będzie kicha
- krem brązujący - efekt słabszy niż po samoopalaczu, ale "bezpieczniejszy" w użyciu. To poleciła mi moja osobista farmaceutka

Jeżeli podobało Ci się to, co napisałem, kliknij w tamten link w rogu -->
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Opalanie raczej nie pomaga Muszę leżeć na słońcu godzinami, a efekt to czerwona skóra przez 1-2 dni. Później wszystko wraca do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobry jest samoopalacz w sprayu firmy AVON. Opalenizna jest delikatna, naturalna, efekt szybki i nie pozostawia smug, przed którymi przestrzegały dziewczyny. Jeśli nigdy wcześniej czegoś takiego nie używałeś, to musisz pamiętać o kilku rzeczach:
- przed pierwszą aplikacją zrób sobie piling
- spray rozpyl sobie na dłonie, rozetrzyj i dopiero wtedy rozprowadź po twarzy
- staraj się wcierać go równomiernie, pamiętając o szyi, miejscach, gdzie zaczynają się włosy i za uszami :)
- nie bój się- to nie boli...
A tak wogóle, to lepsze byłoby solarium, bo człowiek, który ma opaloną tylko twarz, wygląda... a little bit strange ;)

Cosik mi się przypomniało, apropo smarowania za uszami:

" Maść na szczury, maść na szczury!
wyciągamy szczura z dziury,
smarujemy go palcami,
pod pachami, za uszami.
Maść kosztuje jedna dycha,
pół godziny i szczur zdycha!"


"Pomoc w liczeniu syfów"- mała przeróbka tematu z forum:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6325
Ja generalnie zgadzamsie z przedmowcami...... Jesli jednak boisz sie uzywac samoopalacza czy pojsc na solarium to poprobuj z tymi marchewkami.... Z tymze tego trzeba naprawde sporo zjesc lub wypic w formie sokow - niestety w wiekszosci sa slodzone.... Ale taka "opalenizna" jest dosc trwala, jesli nie przesadzisz to wyglada takze naturalnie... a poza tym dzieki zapasowi beta karotenu w organizmie w lecie bedziesz sie latwiej i zdrowiej opalal - unikniesz na przyklad poparzen.....

------------------------------------------------------------
**Edimus et vivamus, non vivimus ut edamus!! **

leniwa Nikoosia
Doradca w dziale Fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
beta caroten mozna takze przyjmowac w tabletkach.

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
oczywiscie jak bedziesz p[rzez miesiac pil z 2 liytry soczku z marchewki to bedziesz mial brzoskiwniowa cere tylko nieprzesadz:P

"Wszystko można osiągnąć ,gdy się tego bardzo chce"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to że sok z marchewki daje dobre rezultaty, to mogę potwierdzić, plus pomaga także na oczy. Ale w za dużych dawkach podobno szkodliwy, poniważ karoten osadza się w białku oka ( taką opinię słyszałem)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie wymiary?

Następny temat

Fastfood - tabele

WHEY premium