SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jenna_20/mini redukcja ;-)blog

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ahahahah

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 396 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8692
Jenna ja Ci powiem że masz na serio fajną figurę i poprostu tak nie dramatyzuj, nie rób diety odchudzającej ino na podtrzymanie wagi a treningiem wyrób ciało jak chcesz.. ale mówię Ci że nie jeden raczej by Cie chiął, więc uśmiech radości prosze

Jak nie umarłeś to jesteś zdrowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15
a może jadła byś częściej a w mniejszych ilościach, ja bym chodził na basen na twoim miejscu, woda trochę formuje sylwetkę, nie jestem może specem od diet i ćwiczeń, ale jak dla dziewczyny to powinno wystarczyć chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
omg po co na nia tyle niepotrzbnych i glupich tekstow..

jak chce spalic cellulitis to powinniscie dla niej pomoc a nie mowic ze po co to dla niej itp

to jest zniechecajace przy cwiczeniach.



Panie Boże pomóż mi pamiętać:
Kiedy mam naprawdę zły dzień, i zdaje mi się, że wszyscy dookoła chcą mnie w*****ć, niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego grymasu potrzeba aż 42 mięśni, a tylko 4 do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, że mogą mi skoczyć !

Strach w oczach mieć....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
Dobrze, ze sie przynajmniej stara ;]




Panie Boże pomóż mi pamiętać:
Kiedy mam naprawdę zły dzień, i zdaje mi się, że wszyscy dookoła chcą mnie w*****ć, niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego grymasu potrzeba aż 42 mięśni, a tylko 4 do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, że mogą mi skoczyć !

Strach w oczach mieć....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dziekan666 to post sprzed roku, nie rob wykopkow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest możliwa redukcja i masówka jednocześnie?

Następny temat

JAK ZACZĄĆ ĆWICZYĆ - kilka porad

WHEY premium