SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jenna_20/mini redukcja ;-)blog

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Właśnie w tym sęk ,że ja nie chce innych części kształtować....bo są wg mnie ładnie wyrzeźbione, a że tylna część zaniedbana to chyba wina tego ,że kobietom odkłada się właśnie tam...

Mlkv- maść antycellulitowa, za dużo reklam Pozatym te wszystkie maści i inne dziadostwa to jest ściema,majątek na to wydałam...
A tak poważnie...moim problemem nie jest tylko cellulit ale płaski, obwisły, galaretowaty,chudy tyłek ... i nie przesadzam

Zmieniony przez - Jenna_20 w dniu 2007-06-11 20:30:11

Zmieniony przez - Jenna_20 w dniu 2007-06-11 20:32:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
"że kobietom odkłada się właśnie tam" - Niestety tak jest. Jedna moja ex ( podobnej budowy do Ciebie, choc nizsza ) zlapala kiedys ten sam problem. Spalenie smalcu z tylka zajelo jej ponad pol roku, katowala sie na fitnessie. Udalo sie jej, ale cale cialo widocznie schudlo, a przy tym mysle ze bez ilus niuchow scierwa sie nie obylo . Tej metody nie polecam, ale zycze powodzenia.

Co do ogolnego ksztaltu Twojej pupy to z tego co pamietam nie powinnas miec kompleksow. To duzy komplement, bo generalnie w stosunku do damskich pup jestem bardzo wymagajacy

Acha, pokaz foty cellulitu


Zmieniony przez - mlkv w dniu 2007-06-11 20:41:23

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330


mlkv,niuchów ścierwa?domyslam sie o co chodzi ale nie jestem pewna.
Fotek cellulitu nie pokażę...porazka jak dla mnie...za duzo ludzi miałoby chyba radoche...
no dobra ale to tylko ze wzgledów pragmatycznych tego postu :(

Zmieniony przez - Jenna_20 w dniu 2007-06-11 20:51:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
jak widać...brak zarysowanych pośladków,jedno wielkie zlanie cellulitem,widac nierówności na gołe oko...co dopiero w słonću albo jak ścisne :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Jenna - taki bialy proszek wciagany do nosa. Powinnas kojarzyc. Jak juz wspominalem, nie polecam.

Na ksztalt i jedrnosc posladkow w.g. niektorych pomocne sa glebokie przysiady. Kobieta musi tylko uwazac, bo przy tym nogi rosna.

Spojrzalem na foto i stwierdzam ze lapiesz panike. Zdrowa masz pupcie, z checia wymasowalbym jak trzeba



Zmieniony przez - mlkv w dniu 2007-06-11 20:54:29

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
nie nie łapie wiem co mówie....jest cellulit na dupsku i tyle,nie mam anoreksji ani bulimi ani zaniżonej samooceny,niechciałbyś widzieć tego dupska po ściśnięciu.Najgorszemu wrogowi nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330


a tutaj udo z defektem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
"niechciałbyś widzieć tego dupska po ściśnięciu.Najgorszemu wrogowi nie polecam." - na serio film sobie wkrecasz. Na ochotnika osobiscie moge Ci scisnac "to dupsko" i wcale przy tym nie bede plakac, wrecz przeciwnie, banan na ryju bedzie.

Na udzie cell jest i to rzeczywiscie bedzie troche schodzic. Ale sadze ze kilka miechow tego treningu + diety wysokobialkowej powinno sie z nim rozprawic.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Mam nadzieję,że zejdzie...Mam nadzieje ,że chociaz po kilku tygodniach coś sie ruszy i jakies efekty będą,bo ja narazie to załamka pełna :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Bez pracy nie ma kolaczy. Moja byla tyrala przez pol roku, tyle ze w jej przypadku bylo gorzej, roztyla sie sucz jak Jaaba

U Ciebie nie ma takiego problemu, za to jest zalamka, wiec musze spytac:

Czy Ty nie masz innych, bardziej uciazliwych problemow Jenna?

Edit: Twoj "problem" wyplynal na szerokie wody:

http://www.insomnia.pl/Sensation_White_:-_-t204206-s26.html



Zmieniony przez - mlkv w dniu 2007-06-11 21:35:15

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest możliwa redukcja i masówka jednocześnie?

Następny temat

JAK ZACZĄĆ ĆWICZYĆ - kilka porad

WHEY premium