SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Jem mało. Dużo ćwiczę. Nie chudnę

Wysłana -
Jak się wiecej je to się nie chudnie można się otłuszczyć więc nie masz co szukać takich tematów, poza tym ty nadal jesz za mało, a na dodatek gdy się więcej je i trenuje zapasy idą na budowanie mięśni procesy regeneracyjn itp.
Wysłana -
Okey. Jak mam się przenieść do tego działu ladies? Założyć nowy temat?
Wiecie, nie chce robić bajzlu na forum ;)
Wysłana -
tak, załóż nowy temat w dziale ladies tylko najpierw przeczytaj sobie regulamin tego działu i przy okazji skopiuj ankietę, która jest tam podwieszona
Wysłana -
i nastaw sie, ze tam nikt ci nie doradzi 1000kcal :)
Wysłana -
za 1000kcal to tam jest lanie po tyłku ;)
Wysłana -
markoto
i nastaw sie, ze tam nikt ci nie doradzi 1000kcal :)

Na pewno nie.
U nas się je i zapitala.
Wysłana -
Szlag mnie trafia jak czytam takie posty. Mimo, że to już 2 lata od publikacji, tak się zniesmaczyłam, że aż się zarejestrowałam, żeby odpisać. Nie czytałam wszystkich odpowiedzi, mam nadzieję, że padło wiele mądrych słów, bo o zgrozo takich właśnie zagłodzonych, przede wszystkim dziewczyn, coraz więcej. 1000kcal? To spustoszenie dla organizmu! Nawet rocznemu dziecku przysługują cięższe kalorycznie posiłki!! Ludzie, po co udawać się po pomoc do specjalisty, skoro później nie przestrzega się diety, bo rodzina wie lepiej!! No paranoja jakaś. Skończy się na tym, że z takim podejściem i niewiedzą laski (przeważnie), wyniszczają swój organizm. Wystarczy wejść na pierwszy lepszy kalkulator zapotrzebowania kalorycznego i sprawdzić swoje PPM i za żadne skarby, pod groźbą śmierci w straszliwych mękach nie schodzić niżej, nawet o pół kalorii!! Dla dziewczyny, która założyła tego posta PPM wynosi mniej więcej 1400kcal, czyli tyle jej organizm potrzebuje żeby zaledwie leżeć i pachnieć! Za to przy jej aktywności CPM to nawet 2800kcal, które może legalnie dostarczać. Normalnie strach się bać! W szkołach powinni wdrożyć mowy przedmiot. Wiedza o Zdrowym Odżywianiu, bo pomysły na jakie trafiam w internetach to jakaś tragedia.

Wyrzygałam swoje żale, dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.
Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź