SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jem mało. Dużo ćwiczę. Nie chudnę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak się wiecej je to się nie chudnie można się otłuszczyć więc nie masz co szukać takich tematów, poza tym ty nadal jesz za mało, a na dodatek gdy się więcej je i trenuje zapasy idą na budowanie mięśni procesy regeneracyjn itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 121 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2027
Okey. Jak mam się przenieść do tego działu ladies? Założyć nowy temat?
Wiecie, nie chce robić bajzlu na forum ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, załóż nowy temat w dziale ladies tylko najpierw przeczytaj sobie regulamin tego działu i przy okazji skopiuj ankietę, która jest tam podwieszona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za 1000kcal to tam jest lanie po tyłku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
markoto
i nastaw sie, ze tam nikt ci nie doradzi 1000kcal :)

Na pewno nie.
U nas się je i zapitala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 281
Szlag mnie trafia jak czytam takie posty. Mimo, że to już 2 lata od publikacji, tak się zniesmaczyłam, że aż się zarejestrowałam, żeby odpisać. Nie czytałam wszystkich odpowiedzi, mam nadzieję, że padło wiele mądrych słów, bo o zgrozo takich właśnie zagłodzonych, przede wszystkim dziewczyn, coraz więcej. 1000kcal? To spustoszenie dla organizmu! Nawet rocznemu dziecku przysługują cięższe kalorycznie posiłki!! Ludzie, po co udawać się po pomoc do specjalisty, skoro później nie przestrzega się diety, bo rodzina wie lepiej!! No paranoja jakaś. Skończy się na tym, że z takim podejściem i niewiedzą laski (przeważnie), wyniszczają swój organizm. Wystarczy wejść na pierwszy lepszy kalkulator zapotrzebowania kalorycznego i sprawdzić swoje PPM i za żadne skarby, pod groźbą śmierci w straszliwych mękach nie schodzić niżej, nawet o pół kalorii!! Dla dziewczyny, która założyła tego posta PPM wynosi mniej więcej 1400kcal, czyli tyle jej organizm potrzebuje żeby zaledwie leżeć i pachnieć! Za to przy jej aktywności CPM to nawet 2800kcal, które może legalnie dostarczać. Normalnie strach się bać! W szkołach powinni wdrożyć mowy przedmiot. Wiedza o Zdrowym Odżywianiu, bo pomysły na jakie trafiam w internetach to jakaś tragedia.

Wyrzygałam swoje żale, dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

Dlaczego nie chudne skoro jem niskokalorycznie i ćwicze?

Wiecej