SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jem - nie jem i tabletki.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 67
Witam,chce wejsc na diete jem/nie jem ale rano po sniadaniu musze zazywac tabletki....chce zrobic 20 godz postu i zaczac jesc od 18 do 22,co powinienem zjesc zeby nie zaburzac zalozen tej diety? Za odpowiedz z gory dzieki !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Zrób dwa okna, ale 20/4 to niezbyt rozsądny pomysł delikatnie mówiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 67
2 okna o ktorych godz i jak dlugie ? W sumie wolalbym 1 opcje bo mam 94 w pasie.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 495 Napisanych postów 3983 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51950
To rób tak jak wolisz, obserwuj efekty, wyciągaj wnioski i wprowadzaj korekty. Proste?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
a gdzie przeczytales ze to od dlugosci postu zalezy jak idzie?
tabletki musisz przyjmowac po posilku czy po prostu na czczo?
bo jesli na czczo to nie problem - jesli koniecznie po posilku to moze byc problem z brakiem sniadania

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 67
Wole 20/4 tylko mam zasadnicze pytanie... co mam zjeść rano do tabletek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 67
Tabletki musze zażywać z pokarmem, kompletnie nie wiem jak "ugryźć" ten temat.Solaros dobry człowieku zaproponuj coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5364
Dwa okna wydają się rozsądne. Rano po przebudzeniu śniadanie plus tabletki i okno wieczorne. Sprawdź, ma szansę zadziałać wcale nie gorzej.
Prochu nie wymyślisz, jeśli sytuacja zmusza Cię do zjedzenia rano- nie wchodzi w gre jedzenie od wieczora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5364
Dwa okna wydają się rozsądne. Rano po przebudzeniu śniadanie plus tabletki i okno wieczorne. Sprawdź, ma szansę zadziałać wcale nie gorzej.
Prochu nie wymyślisz, jeśli sytuacja zmusza Cię do zjedzenia rano- nie wchodzi w gre jedzenie od wieczora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 67
Czyli po przebudzeniu śniadanie a drugie okno i trening w jakich godzinach ? Oczywiście chce uzyskać jak najlepszą skuteczność tej diety redukcyjnej.
Śniadanie może być skromne ? Np. 2 kromki chleba razowego ? Z czasem nie mam problemu, mogę się dostosować.Wielkie dzięki za odpowiedźi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
2 kromki chleba to nie śniadanie
ale jak chlopaki wyzej
jesli musza byc na czczo i do pokarmu to najlepsze wyjscie

sniadanie ale jakies porzadne

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa nr 2 na poważnie

Następny temat

[ART] 6 sposobów na pokonanie obżarstwa napadowego (binge-eating)

WHEY premium