SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedzenie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Nie miałem żadnych negatywnych odczuć nie wiem czy w ogóle takie istnieją ale trudno z cholesterolem dojść do ładu jedni piszą, że ponad 230 to już niebezpieczne inni żeby się nie przejmować i tak nie do końca wiadomo kogo słuchać ale po zmianie lekkiej jadłospisu się wyprostowało

Ja ogólnie badania robię regularnie co ok 4 miesiące.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Podejrzewam, że to również w dużej mierze kwestia indywidualna. Ludzie na niektórych mocniejszych środkach to dopiero mają zamieszanie w profilu lipidowym a jednak najczesciej nie ma żadnych niepokojących objawów i wszystko się z czasem prostuje.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Z mojej perspektywy - duże znaczenie ma stres - nie jem fastfoodw, tłuszcze trzymam dośc nisko, a cholesterol powyżej normy.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
No tak ale jednak patrzę na trening i dietę w mocnym nawiązaniu prozdrowotnym więc kontroluję, ale to fakt śodki potrafią sporo namiezać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
deja vu
Z mojej perspektywy - duże znaczenie ma stres - nie jem fastfoodw, tłuszcze trzymam dośc nisko, a cholesterol powyżej normy.


Cholesterol pełni ważną rolę biologiczną i już jego normy były obniżane ale myślę, że nie same tłuszcze tutaj mają znaczenie ale to już trzeba się zagłębić i spróbować dojść przyczyny.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
pametajcie, ze pierwsze oznaki zaburzen erekcji moga byc sygnalem alarmowym rozwijajacej sie miazdzycy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I nie wiem co w takim wypadku gorsze, miażdżyca czy problemy z erekcją.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
mysle, ze poczekac musimy na opinie kolegi riona


































Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Ja teraz cholesterol trzymam nisko więc tymczasem nie powinienem mieć problemu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zawsze mógłbyś się wtedy wspomóc jakimś suplementem ziołowym

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase

Następny temat

Masa a dieta niskobiałkowa

WHEY premium