SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jednostki specjalne

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez GARY_25 z działu Mieszane sztuki walki - MMA.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Jak macie cos to dawajcie.

Jeszcze chcialem jedna rzecz zauwazyc, wiele osob wypowiada sie ze bez problemu poradzilby sobie z komandosem.
Nie jestem tego taki pewien. Szczegolnie gdy jest to komandos z G.R.O.M
W dodatku nie cwiczy tylko basjin, i combat tylko bjj. :)


Licencja na zabijanie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
ludzie no dla jaj napisalem, ze jestem szturmanem Gromu. przeciez wiadomo, ze gdybym byl to bym nie pisal, nie? chcialem tylko napisac cos ze wiem dosyc sporo o gromie, i renegata moze trzeba przeprosic za ta ostrosc ale w sumie taka prawda. przeciez koles to cie kladzie w 3 sek.

"dowódca z dziesięciu żołnieży wybiera jednego, z dziesięciu tysięcy jeden tysiąc"

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


;)

Licencja na zabijanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


i samo bjj

Licencja na zabijanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Renegat nie mam nic ale mam pytanie. Co to za jednostka Czerwone Berety czy jest bardzo elitarna czy jaka?
Podobno biora tam tylko ochotnikow(?).
Dzieki
P.S. Jak bede cos mial to wrzucę.

Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Renegat, gdybyś jeszcze jakimś cudem tego nie zrobił, to odwiedź stronę http://www.greendevils.com.pl , tem jest tego całkiem sporo i można poczytać ciekawe wypowiedzi.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziura2 bylem



Licencja na zabijanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


I znam te strone doskonale.
Kask a wiec sprawa ma sie tak.
W Polsce najbardziej elitarna jednostka specjalna ( jednoczesnie wojskowa jest G.R.O.M) jej istnienie mialo byc tajne
Co do czerwonych beretow. Ochotnicy ktorzy sie zglosza kierowani sie na selekcje...poddani sa ciezkiemu treningowi glownie testy sprawnosciowe, wytrzymalosciowe.


Licencja na zabijanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chce zwrocic uwage. Ze taki komandos jest bardziej sprawny fizycznie. Wiem ze sa ludzie dluzej trenujacy, ale komandosow nie mozna lekcewazyc szczegolnie z G.R.O.M
oni sie szkola tylko do zabijania. Wyeliminowania przeciwnika, czasem obezwladniania. W dodatku nie sa tam tumany, ocenia sie ze znaja conajmniej dwa jezyki.
Kazdy ma jakas specjalizacje


Licencja na zabijanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pamietaj ze to bjj jest inne od wersji cywilnej.
Wystarczy wspomniec ze techniki BJJ przyswajali sobie żołnierze Marines Corps. Później Navy Seals, SWAT i FBI.

Licencja na zabijanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pawel sie ze mna zgodzi.


Licencja na zabijanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


prosze

Licencja na zabijanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o oyama karate

Następny temat

najlepsze karate shotokan

WHEY premium