SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Jeden duży posiłek

Wysłana -
Jestem na diecie redukcyjnej, bardzo pasuje mi jedzenie śniadania i po za nim tylko jednego dużego posiłki, natomiast problem polega na tym, ze po takim obfitym posiłku brzuch staje się jak balon i bardzo mnie boli, znacie jakieś sposoby by po tak dużym jedzeniu normlanie funkcjonować?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie znamy sposbu na tak nieodpowiednie zachowanie, nie ma co się dziwić, ściany żołądka nie wytrzymują, organizm nie jest w stanie tego przetrawić i się nie ma co dziwić że jakieś bóle występują
Wysłana -
Jedynym sposobem jest zjedzenie mniejszej porcji , nie nożna na sile opychać się żarciem
Wysłana -
Jeśli boli cię brzuch po dużym posiłku - to znaczy ze TAKI system - śniadanie plus jeden duży posiłek - ci NIE pasuje.
Oparcie posiłku o tłuszcze zwiększy kaloryczność a zmniejszy objętość i wrażenia bólowe. Tylko pytanie po co ten cyrk z jednym posiłkiem ?
Wysłana -
Paatik
Tylko pytanie po co ten cyrk z jednym posiłkiem ?
dobre pytanie bo tez tego nie rozumiem za bardzo
Wysłana -
Kamilplnk - Autor liczy na efekt IF? Przedłużony okres bez insuliny, nadzieja na spalenie tłuszczu?
Wysłana -
Znamy - rozłóż te posiłki na chociażby 3 mniejsze, obserwuj co jadasz - być może któryś ze składników Ci nie pasuje...wiele jest "ale"

Wrzuć swoją dietę wg. wskazówek razem z ankietą http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Wysłana -
Efekt taki jest całkiem normalny. Polecam wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski i zmienić swoje odzywianie.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź