SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeśli brałeś kreatynę to WEJDŹ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez 666 z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam małe pytanko.
Ostatnio czytam o kreatynie i raz się dowiaduję że najlepiej brać ją po treningu, raz że rano lub wieczorem. Spotkałem się też z opinią że przed treningiem jak się ją zażyje to daje "kopa" czy to prawda?]
Jakie są wasze doświadczenia co do pory brania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro tak mówisz to ja jutro pójdę i zważę łyżeczkę i napisze tu jutro ile mi wyszło są różne łyżeczki mam nadzieje że się nie myle

byczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
rano na czczo i po treningu.


Usus est optimus magister
-Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Jest tu już mnóstwo artykułów o kreatynie wiec radzę poczytać.Rano na głodniaka i zaraz po treningu po 5 gram

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7226
To samo co jagnik

Pozdrowienia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja osobiscie bralem w dni treningowe rano, godzine prze i zaraz po treningu, w dni bez treningu na czczo rano, zawsze z glukoza

Darek M.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja osobiscie bralem w dni treningowe rano, godzine przed i zaraz po treningu, w dni bez treningu na czczo rano, zawsze z glukoza

Darek M.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12115
Ja stosowalem bez fazy nasycania : rano na czczo, godzine przed treningiem, zaraz po treningu. Pamietaj, ze na 1h przed wzieciem kretyny i najlepiej 1-2h po nic nie jesc...

Pozdro

Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią; Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.

Pozdro
_____________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja brałem na kilka godzin przed treningiem i 1-1,5h po treningu.

Paweł Pukalski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
Ja biorę po treningu i czasami rano na czczo. Kiedyś brałem przed treningiem i też było spoko.

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
no ja biore z glukozą ale za bardzo nie wiem ile jej brac ,narazie daje 4 lyzeczki ,mieszam z wodą i dodaje kreatynki ,dobrze czy zle?

HARDCORE PRIDE!
przed zmianą nicka LPA 3878, LWA 173.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
I z samego rana (sok+creatyna+glukoza)
II zaraz po treningu --------II---------

bez fazy nasycania

Pozdrawiam!

"Człowiek rodzi sie mądrym, a potem idzie do szkoły"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prawda o HMB

Następny temat

Therma Pro po raz drugi.

WHEY premium