SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jarosław Dymek , Zyciorys Osiagniecia

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Wypowiada sie Jarek

Urodziłem się 28 lat temu w małej miejscowości w byłym województwie elbląskim - w Prabutach. Jestem młodszym o dwa i pół roku z dwojga rodzeństwa. Rodzice od najmłodszych lat dbali o to, by zaszczepić w nas zamiłowanie do sportu. Zabierali nas na imprezy sportowe, latem całe dnie spędzaliśmy nad wodą. Stąd moje zamiłowanie do wody, które przez pewien czas było również pracą wakacyjną, gdyż zdobyłem uprawnienia ratownika WOPR. Jak chyba każdy chłopak z mojego pokolenia w pewnym okresie zainteresowałem się sportami walki, a że przypadło to akurat na okres mojego dojrzewania, pozwoliło mi to zbudować solidne podstawy do uprawiania wszelkich dyscyplin sportowych. Przez okres liceum ogólnokształcącego i studiów na Gdańskim AWF-ie moje fascynacje sportem zmieniały się wiele razy, ale zawsze gdy się za coś porządnie wziąłem na wyniki nie trzeba było długo czekać. Na przełomie szkoły podstawowej i średniej byłem trzeci w Polsce w wieloboju sportowym, w liceum przez krótki okres byłem w kadrze Polski w rzucie oszczepem. Na studiach zainteresowałem się gimnastyką, co zaowocowało drugim miejscem na zawodach rocznikowych w których brało udział prawie trzysta osób. Wszystkie moje fascynacje miały zawsze jeden wspólny mianownik - od szesnastego roku życia ćwiczyłem na siłowni.

Osiagniecia !!!

1999 III miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Świata Strong Man w Chinach
2000 II miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Świata Strong Man na Węgrzech
2000 IV miejsce w Pucharze Świata Grand Prix PolskiWicemistrz Polski Strong Man
2000 III miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Europy
2001 I miejsce w Pucharze Świata Grand Prix Polski
2001 zwycięzca 3 edycji Pucharu Polski Warka Strong Man
2001 II miejsce Atlantic Giants, Wyspy Owcze
2001 II miejsce World Muscle Power, Szkocja
2001 Wicemistrz Świata Par
2001 III miejsce American Power, USA
2001 VII miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Świata w Zambii
2002 Mistrz Polski Strong Man
2002 II miejsce w Zimowym Pucharze Świata w Szczyrku
2002 III miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Europy Strong Man na Węgrzech
2002 tytuł Wicemistrza Europy 2002


Jesli ta Wypowiedzia pomoglem ci w Jakis Sposob Kliknij Myszka w dolnym Prawym rogu na napis "CZYTELNIK DZIAŁU"

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
SG

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Pudzianowski , Zyciorys Osiagniecia

Następny temat

STRONGMAN !!! to naprawde WARTO PRZECZYTAC!

Wiecej