SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JarekSFD trenuje

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20155

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130945
kabo9
coś tam widać że ćwiczysz , ale żeby były fajne efekty to moim zdaniem michę trzeba ogarnąć w ciut większym zakresie niż brak obżerania
powodzenia

Nie zgadzam się jedynie ze środkowym zdaniem.

JarekSTD - miałeś ciekawe wpisy a więc i większą masę mięśniową osiągniesz.
Ten rok będzie nasz -tzn. tych którzy nie zwątpią w to, że mogą się zmienić
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KEBUL74
@- Wypychanie ciężaru nogami na suwnicy - 5x5 ?
a nie lepiej siady 5x5 ?
Mam niestety pewne ograniczenia zdrowotne, a konkretnie od 14 lat uszkodzone dwa dyski na odcinku L4-L5 i L5-S1. Więc niestety siady odpadają, dobrze że chociaż na suwnicy mogę poszaleć

ojan
Ten rok będzie nasz -tzn. tych którzy nie zwątpią w to, że mogą się zmienić
Damy radę panie Janie


Jeszcze tylko wrzucam dzisiejsze makro i do spania :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj niewiele się działo poza tym, że dałem sobie wyciąć pieprzyk na brzuchu Treningu nie było, ale jutro coś na pewno zrobię Micha trzymana z takim makro:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130945
Czyżbyś szykował kratę na nadmorską plażę?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Czyżbyś szykował kratę na nadmorską plażę?
Heheh, na chwilę obecną chciałbym zejść do poniżej 15% BF, a później będę myślał dalej Choć przyznam, że gdyby udało mi się dojść do formy z 2013 roku, to byłbym mega szczęśliwy, miałem wtedy około 11%. Trwało to jednak tylko chwilę, więc już za bardzo nie pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przedpołudniowy trening wszedł pięknie Dzisiaj zrobiłem "Pull x12":
1. Wiosłowanie hantlami leżąc przodem na ławce ze skosem dodatnim - 5x12x
2. Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki piersiowej nachwytem - 5x12x
3. Unoszenie hantli bokiem stojąc - 5x12x
4. Unoszenie hantli bokiem leżąc przodem na ławce ze skosem dodatnim - 3x12x
5. Uginanie przedramion z hantlami w chwycie młotkowym stojąc - 3x12x
6. Unoszenie tułowia na ławce rzymskiej - 3x12x
7. Uginanie nóg na maszynie siedząc 3x12x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130945
Mnie to pięknie wchodzą planki z głębokimi wrażeniami. Prawdopodobnie mam wtedy takie uczucie jak Ty po treningu :)
W necie można natrafić na słowa Arnolda opisujące jego ocenę dobrego treningu :)

Pewnie poczułeś pompę po treningu?
Ale się nie spociłeś?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Pewnie poczułeś pompę po treningu?
Ale się nie spociłeś?
Pompa owszem, ale miałem tu na myśli to, że szybko się rozkręciłem w ćwiczeniach i chodziłem jak zaprogramowany, zaliczając jeden bój po drugim Coś jakby po mocnej przedtreningówce, choć takowych nie stosuję poza kawą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130945
A ja stosuję przedtreningówkę!
Głównie dlatego, że ją mam :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Będę śledził zmagania. Powodzenia

P.S.To wszystko tak naprawdę jest bardzo proste...ogarnąć michę, zasuwać na treningu, wysypiać się i tak codziennie... i po problemie
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowa siłownia, czy taki zestaw mi starczy?

Następny temat

DT W Z O R EK

WHEY premium