SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Japczan Kreatyny TCM olimp

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 266
Post ten jest, aby przestrzec was przed Jabczanem Kreatyny Olimpu TCM - pisze po to aby uswiadomic iz ten shit nie działa ... Wiem to z doswiadczenia jak i własnego jak i dwuch wielokrotnym mistrzów europy w karate. Opisze ich przykład bo jest bardziej wiarygodny. Mianowicie Zaraz po wyjsciu tego u nas stosowali to przez 2 miechy z koniecznymi przerwami jak sup. na siłe i wytrzymałosc jako przygotowanie do zawodów. Na nich to wogóle nie dziłało i mówili ze jak to odstawili i wzieli zwykłe animal paki to było 100 razy lepiej... a nitro działa chodziaz to tez jest składnikiem :/ dziwne... ale Ogólnie to ja i ich 2 i paru znajomych sa bardzo zawiedzieni - mozliwe ze jest to spwodowane akurat tym produktem olimpu. Naprawde po 2 misiacach stosowania stwierdzamy iz cukier w kostkach daje lepsze efekty.

Przepraszam jerzeli sie myle ale na nas to nie dziła i nie jest to kwestia treningu i diety bo im (tym kumpla z karate) maja prowadzona diete i trening przez zawodowców... Przynajmniej nie widzimy efektów. Piszcie jak uwazacie inaczej i z czym to stosowaliscie :) oni z dekstrozą
Było to takie zestawienie iz głównie chodziło o siłe a nie koniecznie o mase

Budniak to pała

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
ale wy się rozipusujecie. Są trzy przykaznia:
- dobra DIETA
- dobry TRENING
- i jeszcze raz dobra DIETA
I nie piszcie ze nie ma efektów!!!!!!!!!!!!!!
Ciekawo po co dla tych twoich ziomków ta kreatyny skoro trenują ich zawodowcy, układają im diety i może jeszcze karmią:)

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Japczan

wymiatasz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 878 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36744
to że na was nie działało to nie znaczy że na nikogo nie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 266
tak wiem :) jestem dysortografem :)

Budniak to pała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 266
aha hikor dlaa tego napisalem ze jak dzial na kogos to ma pisac a na ciebie dziala ??

Budniak to pała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6575
sotosowalem TCM firmy olimp w polaczeniu z nitro 2 i zadzialalo sila + masa 5kg+

BĄDŹ DUMNY Z TEGO KIM JESTEŚ-ŁKS ŁÓDŹ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
tak wiem :) jestem dysortografem :)
ja tez i co z tego...slownik w lape i dopiero mozesz tu pisac !!
jablczan bo jablko...to nie jest trudne nawet ja kolega po fachu(dys-) to wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
dwuch
cukier w kostkach daje lepsze efekty
jerzeli
coś ostatnio widzę ża każdy jest dyslektykiem/dysgrafikiem...byliście w przychodni pedagogicznej aby to stwierdzić?

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 266
tak mam to na papierze :) pozatym wiecie o co chodzi wiec co za różnica

Budniak to pała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Sempai44 -jeżeli ci twoi koledzy mają takich zawodowców od diety że muszą łykać cukier w kostkach/muszą żeby ocenić czy lepiej działa niż jabłczan/ i dekstrozę to spoko- wystarczy mi to żeby ocenic fachowośc wyciąganych wniosków- także przez ciebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 266
umiesz czytac ?? :P z tym cukrem to taka wiesz nom metafora ... trudny wyraz

Budniak to pała

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdrowie a kreatyna

Następny temat

Nitroprogen

WHEY premium