SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jan Wegiera - Arnold Classic 2012 - WL: 290 kg - I sze m-ce! GRATULACJE

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
ładny wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Gratulacje naprawdę wynik świetny.Lecz moim zdaniem powinni zabronić używania koszulek do wyciskania.

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7776
Wegiera to największy talent w wyciskaniu ale również i w trójboju.Co do koszulek to nie wiem dlaczego trzeba zabronić skoro są również zawody RAW czyli bez koszul.Dla większości "laików" którzy nie mieli kontaktu z koszulką wydaję się ,że koszulkę ubieramy i koszulka sama wyciska!. Nic mylnego opanowanie koszulki to trudna sztuka i duże przebitki są tylko dla nielicznych w tym Janka Wegiery.Na koniec powiem Wam ,że wielu zawodników chwali sobie koszulę choćby z racji na rzadkość występowania kontuzji ( np.zerwania mięśnia piersiowego) w RAW co 20 zawodnik miał z tą bolesną kontuzją do czynienia.Wegiera to zawodnik który technikę wyciskania, regeneracji, waleczności opanował perfekcyjnie mimo zbliżającej się 50!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
koszulki "zaciemniają" prawdziwe możliwości zawodnik- to tak jakby podczas biegów sprinterskich wytwarzano sztuczy wiatr w plecy.

ponadto jeśli mowa o modyfikacjach to powinno sie wprowadzić przepis podobny do przysiadu z którego siłą rzecz wynikałby pewien właściwy zakrs ruchu bo jak widać wyraźnie często owo wyciskanie nie jest już nawet dociskaniem a jakims smiesznym doprostowaniem łokci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7776
Proponuje byś ubrał koszulkę, zrobił mostek wycisnął 300kg i został Mistrzem Świata nawet jak napisałeś w " zaciemniaczu/ koszulce" to nic trudnego jak sądzę.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Zgadzam się z Tobą w koszulce trzeba umieć wyciskać,nie każdy potrafi to wykorzystać ale zawodnik dobry technicznie potrafi poprawić swój wynik 15 - 30 kg.
Pozdrawiam

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
ja natomiast zgadzam się z apokalipsą
też kiedyś bawiłem się w wyciskanie i nigdy nie byłem zwolennikiem koszulek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7776
Panowie po co ta dyskusja? Są zawody w koszulkach i są zawody RAW każdy ma wybór.Więc wybierajcie!Dziś sport jest pełen gadżetów i nikt nie narzeka.Spróbujcie przy jakieś okazji zrobić przysiad w taśmach , czy w kostiumie czy też wyciskanie w koszuli a przekonacie czy to takie super ułatwienie??? i ile wymaga czasu by opanować sprzęt.Większość najlepszych zawodników startujących w sprzęcie jest równie mocna w RAW. Znam wielu zawodników mocnych RAW którzy przez długi okres czasu nie mogli opanować sprzętu i dali sobie spokój stąd wiele opinii na temat koszulek etc....Zakończmy ten temat....Tematem jest najlepszy zawodnik na Świecie i wielki szacun za wyniki jakie robi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przecież nie w tym rzecz lecz w tym, że sport powinien polegać na tym, że rywalizują ludzie wedle swoich mozliwości a nie wedle śmiesznych ułatwień lub ułatwień pozornych- a owe zupełnie wypaczające istotę rzeczy gadżety sa promowane nie bez powodu- jak sądze- lecz nie ma w tym najmniejszego sensu z punktu widzenia istoty sportu jako takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem jak Wy ale ja osobiscie zawsze cwicze w koszulce na silowni ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wznowiłem ćwiczenia na drążku

Następny temat

Konkurs Trener Kulturysty ABBAS KHATAMI zadanie II.

WHEY premium