SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba Wicemistrz Polski w Kulturystyce Klasycznej DT

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61235

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Witam!Nazywam się Jakub Szczerba pochodzę z Radzynia Podlaskiego i mam 20lat.
Przygodę z siłownią zacząłem 4lata temu,ale tak na poważnie ćwiczę ponad 1,5 roku kiedy to poznałem Mateusza Polaszka(znacie go:D).Wprowadził mnie w tajniki kulturystyki zapoznał ze swoim trenerem.W marcu tego roku wziąłem udział w debiutach kulturystycznych.Niestety na scenie ważyłem tylko 76kg,mocno poprzepalałem mięśnie i byłem dużo młodszy od konkurentów.Stwierdziłem że jeśli chcę się liczyć na scenie to muszę pracować z najlepszymi.I tak też zacząłem współpracę z Panem Robertem Piotrkowiczem.Bardzo mi ta współpraca służyła.Na masie ważyłem 92kg a potem na ważeniu przed startem waga pokazała 84kg!Różnica duża w porównaniu do wcześniejszych zawodów.Przed startem zacząłem też współpracę z Panem Grzegorzem Kępą,szefem klubu Black&White Ostrowiec Świętokrzyski z którego startowałem w MP.W końcu przyszedł dzień Mistrzostw Polski,moim marzeniem było wejście do finału czyli pierwsza 6.A udało się jeszcze więcej,zostałem Wicemistrzem Polski w kulturystyce klasycznej juniorów!Coś pięknego,nie mogłem powstrzymać łez.To dla mnie ogromny sukces dlatego też że spośród finalistów byłem najmłodszy,chłopaki byli starsi o 2/3lata.Teraz jestem na roztrenowaniu ale od poniedziałku jadę już z treningami i nabijaniem masy!Co do mojej przyszłości to od stycznia najprawdopodobniej pójdę na szkółkę policyjna ale będę wam dawał znać co i jak.
Bardzo dziękuję firmie Activlab za to że zechciała mnie sponsorować!!!Obiecuję że będę godnie reprezentował firmę i rzetelnie prowadził dzienniki.
W razie jakichś pytań,walcie śmiało!Po to też tu jestem żeby wam pomagać na tyle ile będę umiał:)







Zmieniony przez - QbaKing w dniu 2012-11-08 15:52:55




Zmieniony przez - QbaKing w dniu 2012-11-08 15:54:08
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Witam!Chciałem powiedzieć że zakończyłem współpracę z Activlabem.Prowadziłem jeszcze rozmowy ale dostałem lepszą ofertę od innej firmy.
Dziękuję za doping i wsparcie!3majcie się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bede obserwowal :-0 wkelej jeszcze zdjecia ale normale ie ze sceny i bronzerem

no i Powodzeia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7493 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
HI TEC cię zwolnił a tak na serio to bede tez obserwował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Cel, determinacja i wiedza są - pozostaje tylko życzyć powodzenia

W Activlabie o konkurencji nie rozmawiamy

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Od Activlabu dostałem lepszą propozycję sponsoringu,myślę że każdy by tak zrobił na moim miejscu.A i Mateusz bardzo chwalił współpracę więc mam nadzieje że i u mnie tak będzie:)
Fotki były robione o 4 rano na 4 dni przed zawodami;)










1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
Wiadomo że trzeba skorzystać z lepszej okazji. Powodzenia w dążeniu do celu!

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7493 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
spoko uzyskanie takiej sylwetki to dla mnie mistrzostwo swiata wiec , z mojej strony szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Będzie lepiej;)Musi być!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
oo, fajnie

tak jak i tam, będę stałym obserwatorem. Powodzenia w dobijaniu tych kg. Już Ci to mówiłem, ale powiem jeszcze raz. Plecy to Ty masz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Plecy to nadal priorytet,szczególnie ich grubość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
fakt, ale szerokość szczególnie w pozie najszerszy tyłem jest kozak. Ile miałeś w pasie tak mniej więcej powiedzmy gdy ważyłeś najwięcej?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba o pomoc w doborze odżywek

Następny temat

Cykl na Stamina Booster

Wiecej