SFD.pl ActivLab

Jakub Szczerba Wicemistrz Polski w Kulturystyce Klasycznej DT

Wysłana -
Witam!Nazywam się Jakub Szczerba pochodzę z Radzynia Podlaskiego i mam 20lat.
Przygodę z siłownią zacząłem 4lata temu,ale tak na poważnie ćwiczę ponad 1,5 roku kiedy to poznałem Mateusza Polaszka(znacie go:D).Wprowadził mnie w tajniki kulturystyki zapoznał ze swoim trenerem.W marcu tego roku wziąłem udział w debiutach kulturystycznych.Niestety na scenie ważyłem tylko 76kg,mocno poprzepalałem mięśnie i byłem dużo młodszy od konkurentów.Stwierdziłem że jeśli chcę się liczyć na scenie to muszę pracować z najlepszymi.I tak też zacząłem współpracę z Panem Robertem Piotrkowiczem.Bardzo mi ta współpraca służyła.Na masie ważyłem 92kg a potem na ważeniu przed startem waga pokazała 84kg!Różnica duża w porównaniu do wcześniejszych zawodów.Przed startem zacząłem też współpracę z Panem Grzegorzem Kępą,szefem klubu Black&White Ostrowiec Świętokrzyski z którego startowałem w MP.W końcu przyszedł dzień Mistrzostw Polski,moim marzeniem było wejście do finału czyli pierwsza 6.A udało się jeszcze więcej,zostałem Wicemistrzem Polski w kulturystyce klasycznej juniorów!Coś pięknego,nie mogłem powstrzymać łez.To dla mnie ogromny sukces dlatego też że spośród finalistów byłem najmłodszy,chłopaki byli starsi o 2/3lata.Teraz jestem na roztrenowaniu ale od poniedziałku jadę już z treningami i nabijaniem masy!Co do mojej przyszłości to od stycznia najprawdopodobniej pójdę na szkółkę policyjna ale będę wam dawał znać co i jak.
Bardzo dziękuję firmie Activlab za to że zechciała mnie sponsorować!!!Obiecuję że będę godnie reprezentował firmę i rzetelnie prowadził dzienniki.
W razie jakichś pytań,walcie śmiało!Po to też tu jestem żeby wam pomagać na tyle ile będę umiał:)Zmieniony przez - QbaKing w dniu 2012-11-08 15:52:55
Zmieniony przez - QbaKing w dniu 2012-11-08 15:54:08

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
bede obserwowal :-0 wkelej jeszcze zdjecia ale normale ie ze sceny i bronzerem

no i Powodzeia
Wysłana -
HI TEC cię zwolnił a tak na serio to bede tez obserwował
Wysłana -
Cel, determinacja i wiedza są - pozostaje tylko życzyć powodzenia

W Activlabie o konkurencji nie rozmawiamy
Wysłana -
Od Activlabu dostałem lepszą propozycję sponsoringu,myślę że każdy by tak zrobił na moim miejscu.A i Mateusz bardzo chwalił współpracę więc mam nadzieje że i u mnie tak będzie:)
Fotki były robione o 4 rano na 4 dni przed zawodami;)


Wysłana -
Wiadomo że trzeba skorzystać z lepszej okazji. Powodzenia w dążeniu do celu!
Wysłana -
spoko uzyskanie takiej sylwetki to dla mnie mistrzostwo swiata wiec , z mojej strony szacun
Wysłana -
Będzie lepiej;)Musi być!
Wysłana -
oo, fajnie

tak jak i tam, będę stałym obserwatorem. Powodzenia w dobijaniu tych kg. Już Ci to mówiłem, ale powiem jeszcze raz. Plecy to Ty masz!
Wysłana -
Plecy to nadal priorytet,szczególnie ich grubość.
Wysłana -
fakt, ale szerokość szczególnie w pozie najszerszy tyłem jest kozak. Ile miałeś w pasie tak mniej więcej powiedzmy gdy ważyłeś najwięcej?
Strona 1 z 98