SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakub Szczerba Wicemistrz Polski w Kulturystyce Klasycznej DT

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61233

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 113 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6495
czy mi się wydaje czy Jakub nie wszedł do I rundy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Foto z Eliminacji do ME Juniorów.
Kulturystyka Klasyczna +180cm-tak jak pisałem wczoraj kategoria mocno obsadzona,było ciężko.Dogrywałem się o wejście do półfinału ale niestety się nie udało więc bój zakończyłem na 16 miejscu,było 24 zawodników więc jako junior i tak jestem zadowolony.
Walka się nie skończyła bo jutro mam finał w kulturystyce par!
Więc 3majcie kciuki!
Po zejściu ze sceny zrobiono mi różne badania w tym na poziom tkanki tłuszczowej który wskazał 2%!Yeah!:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
WICEMISTRZOSTWO POLSKI w KULTURYSTYCE PAR!!!
Byliśmy najmłodszą parą w kategorii.
Jestem mega zadowolony!YEAH!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Nic nie widać ... szkoda , forma: "the best of life" , wynik też ...... a aparat z południowej Kamczatki ?

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Strasznie ciemno tam bylo,ale sa zdjecia na md itp wiec mozna ogladac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Kilka fotek:













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Witam!Chciałem powiedzieć że zakończyłem współpracę z Activlabem.Prowadziłem jeszcze rozmowy ale dostałem lepszą ofertę od innej firmy.
Dziękuję za doping i wsparcie!3majcie się!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba o pomoc w doborze odżywek

Następny temat

Cykl na Stamina Booster

Wiecej