SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Jako rodzaj odżywki?

Wysłana -
Witam trenuje w domu treningiem domatora. Jestem chudy więc chiałbym nabrać troche masy i zbudowac mięśnie. Co mam wybrać gainera czy jakąś zwykłą odżywkę białkową?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Pewnie gainera, ale trudno powiedzieć nie wiedząc jak się odżywiasz, moze dobrym wyjsciem na podbicie kalorii będzie bulk https://www.sfd.pl/sklep/SFD_POWER_Bulk-opis28082.html 
Wysłana -
przede wszystkim musisz dostarczyc wiecej kalorii niz Twoj organizm zuzywa w Ciagu doby
gainer bedzie tutaj bardziej przydatny by podbic pule energetyczna, jednak musi byc on czescia zbilansowanej diety
Wysłana -
oprócz nadwyżki kalorycznej o której pisali Panowie wyżej potrzebny jest też odpowiedni trening dający mięśniom odpowiednie bodźce do wzrostu, a bez obciążenia odpowiedniego w warunkach domowych może być o to ciężko
Wysłana -
Zgadza się. Warto abyś w pierwszej kolejności dał do oceny trening. W drugiej dietę, a dopiero wtedy można przemyśleć suplementację. Ty robisz to w złej kolejności.
Wysłana -
Ok. Więc jest aplikacja na telefon Ćwiczenia w domu-bez sprzętu no i tam jest np. wyzwanie "całe ciało“. No i tam mam w danym dniu trening na dana partie ciała. Np dzis klata i rece, jutro plecy, a pojutrze brzuch i tak w kółko, Z dnia na dzień zwieksza się liczba i trudność ćwiczeń do wykonywania.
Wysłana -
ale bez dodatkowego obciążenia nie wywołasz po pewnym (niedługim) czasie bodźca do wzrostu, nawet zwiększając ilość powtórzeń
Wysłana -
Zapraszam Cię do odpowiedniego działu aby ustalić dokładnie trening: http://www.sfd.pl/Trening_w_domu-f308.html 
Wysłana -
Aha. Czyli musiałbym pomyśleć nad zakupem jakiegoś sprzzętu?
Wysłana -
jakies minimum do treningu w domu by sie przydalo
Wysłana -
Na początek to i nawet baniaki z wodą 5l moze wystarczą, plecak wypoełnić butelkami wody czy czymś innym.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź