sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Jakigo żelu używacie pod prysznic

Wysłana -
Hugo Boss szary
Old Spice pure sport
Polo Black Ralph Lauren

Na zmiane :D Polecam wszystkie trzy, szczegolnie hugo bossa, super zapach
Wysłana -
bo mam nieskazitelne pachy
tak na prawde bo podoba mi sie zapach i juz od jakiegos czasu go uzywam old spice nie dla mnie bo mam uczulenie na niego
polo tez spoko tylko nie czarny bo dla mnie za mocny
hugo <yesss>> ale czerwony

pozdro/

Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2007-03-27 20:22:45
Wysłana -
hmm chyba zakupie teraz tego Hugo Bossa jak go tak zachwalacie.. bo perfumy robi za***iste! Tak a propo perfumów to moge z czystym sumieniem polecic wam hugo bossa, 150zł to nic w porównaniu że psikniesz raz rano i na drugi dzień dalej czujesz ten zapach na bluzie..
Wysłana -
nivea/str

Zmieniony przez - MAJSTER16 w dniu 2007-03-28 09:30:26
Wysłana -
Osobiście polecam BARWA Frutto Fresco Żel pod Prysznic Ujędrnienie o żurawinowym, soczystym zapachu, wzbogacony w ekstrakt z imbiru rozgrzewa i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, zapewniając skórze witalność i sprężystość.
Polecam bo go uwielbiam

superkoszyk.pl/product-pol-8165-BARWA-Frutto-Fresco-Zel-pod-Prysznic-200-ml-Ujedrnienie.html

Kosztuje tylko 6 zł
Wysłana -
kolejny temat typu jakie buty mam kupić na siłownie cena nie gra roli

Zmieniony przez - chudy001 w dniu 2009-11-17 16:35:23
Wysłana -
Dezodorant STR8 szary (bardzo mocny, konkretnie działa) lub Playboy Malibu.

A tak w ogóle niezły temat
Wysłana -
Polecam po osobistym przetestowaniu Le Petit Marseillais - żele z olejkami pielęgnującymi, np. z olejkiem z orzechów laskowych http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic/le-petit-marseillais-pielegnujacy-olejek-pod-prysznic-olejek-z-orzechow-laskowych - są bardzo wydajne, mimo niewielkich rozmiarów opakowania, co mnie akurat też pasuje, bo nie lubię dźwigać ciężkiej torby na siłownię, no i faktycznie przyjemnie pielęgnują skórę - nie ma żadnychh podrażnień i w zasadzie nie trzeba po nich używać już niczego nawilżającego.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź