SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakigo żelu używacie pod prysznic

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 970




Tak jak w temacie, niech każdy z was poleci jakiś dobry - ładnie pachnący żel pod prysznic :) ja moge polecić wam te dwa żele, bardzo ładnie pachną a z dezodorantem jest jeszcze bardziej intensywny i działa jak prrfum :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 736
Nigdy nie płaciłem tyle za żel opis zachęcający, jednak old spice kosztuje część tej kwoty i też ma mocny zapach ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
Obrazek sie nie wyswietlil, ale jak dla mnie to Adidas (nie wiem jaki, pisze cos developed for athletes) , super sie pieni i super pachnie.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 970




Jak zniowu nie wyświetli to macie tu link http://images22.fotosik.pl/70/cb967e95452bdb81.jpg

Zmieniony przez - x7 w dniu 2007-03-27 12:45:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
To ja może napisze jakiego lepiej nie używajcie:
Kupiłem sobie ostatnio żel pod prysznic Gillette Storm Force wiec po wykąpaniu i przesuszeniu sie miałem tak podraznioną skóre... powiedział bym nawet poparzoną że szok!! ale mówie to może nie przez to i kilka dni później znowu użyłem tego ***.... żelu i znowu to samo jednym słowem NIE POLECAM !!

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2885
ja nie uzywam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
żel nivea, a dezodorant - wlasnie przed chwila kupilem rexone


a temat może bardziej do Urody pasuje, niż tutaj?

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 970
O rexonie można powiedzieć że robi dobre i skuteczne antyprespiranty, bardzo ładnie pachną, zawsze używam po prysznicu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
I żel i dezydorant BAC czarny najlepiej ;)

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
ja tam Używam kulki adidasa dla kobiet i jest git

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
x7 - i wlasnie glownie dlatego wzialem rexone

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
50 Dollars - czemu dla kobiet?

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Adam Małysz z Kryształową Kulą!!!

Następny temat

Pomki na jednej ręce

WHEY premium