SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiej firmy kreatynę polecacie ?????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakiej firmy kreatynę najlepiej kupić ? Olimp, Hi-Tec, Multipower czyjeszcze inna ? Jak ktoś brał i może polecić to prosiłbym o odpowiedź. Teraz jest w sklepiku tutejszym promocja - 400 kapsułek KTP kreatyny (wystarczy?) a do tego CLA 60 tabsów . Co to jest to CLA ? I czy warto dokupić glutaminę do cyklu z kreatyną, i ile jej brać ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Kreatyna każda będzie taka sama. Jest to tani surowiec więc nawet nie ma na czym oszukiwać. Bierz możliwie jak największą ilość w stosunku do najniższej ceny, np. coś takiego:

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Creatine-opis36148.html?gclid=CjwKCAjwr8zoBRA0EiwANmvpYIt2ls7OmIyja6wSXdoGRiNjZshm83gGV5kHsd6t6pZr1lTlypdZNBoCo1AQAvD_BwE

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 807
Witaj ! Co do kreatyny to muszę Ci napisać , że 2 miesiące temu brałem KREATYNE OLIMP , muszę powiedzieć ze efekty były rewelacyjne , urosłem 1,5 cm. w bicu. Acha...ja nie robię fazy nasycenia jak to pisze na niektórych opakowaniach . W dzień bez treningu biorę 5mg. na czczo , a po pół godzince od brania jem śniadanie , a w dzień treningu biorę również 5 mg. bezpośrednio po treningu z odżywką węglowodanową , a jeśli nie mam to piję z sokiem owocowym.Pozniej zrobiłem miesiąc przerwy jak zalecają i teraz jestem znowu na cyklu kreatynowym , ale z tej racji ze kreatyna olimpu kosztuje ok.75 zł. kupiłem teraz kreatynę MEGABOLU w proszku (50zł.) efekty również są rewelacyjne . Często chłopacy się pytają jaka kreatyna jest najlepsza i są różne odpowiedzi, gdybym miał wiecej funduszy to pewnie bym eksperymentował również z innymi firmami , ale niestety z sianem kiepsko . Co do glutaminy to bardzo dobry pomysł , równieżbiorę Glutaminę OLIMP ( GLUTAROL),biorę na czczo 5 - 7 sztuk. , przed treningiem 7 sztuk i przed snem 5-7 sztuk. oczywiście jeśli jestem na cyklu kreatynowym to na czczo biorę i glutaminę i kreatynę . No..to tak w skrócie wszystko.Powodzonka !

Dean

Dean

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
THX za odpowiedź, powiedz jeszcze ile kosztuje glutamina i na ile starcza jeśli możesz, ale i tak jestem wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
że się wtrące....
Glutamina OLIMPU kosztuje ok 52-55PLN
ma 250tabs. ale to od ciebie zależy ile bedziesz brał
[na opak. zalecają 4-10tabs dziennie, ale kolega wyzej radzi inaczej, jak widzisz indywidualna sprawa]

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3124
Multipower, Inkospor

Wojtek
-------------
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepsza kreatyna to kreatyna PROLABA. Bije na glow wszystkie inny kreatyny dostepne na rynku , ktorych probowale.
DOSTEPNA pod adresem WWW.KULTURYSTYKA.TV  ---- NETRITION POLSKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Ja również proponuję multipowera,prolab jest OK!,ale ostatnio długo trzeba było czekać na zamówienie.

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, ale dowiedzialem sie u zrodla ze to wszystko tak wolno bo jest wzmozona kontrola paczek. Boja sie waglika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedzi... przeglądając forum... chyba wybiore multipowera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 498
A co uważacie O tej kreatywnie ?






Zmieniony przez - Arekkuglarz w dniu 2019-06-26 12:32:06

Zmieniony przez - Arekkuglarz w dniu 2019-06-26 12:39:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze to zwykły monohydrat. Niczym nie rozniący sie od innych i że dostajesz odznakę górnika roku za odkopanie tematu z przed 18 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina B12

Następny temat

KREATYNA Z TREC NUTRITION

WHEY premium