SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiego sprzętu używasz podczas ćwiczeń?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Chodzi mi o rożnego rodzaju pasy, haki, reakawiczki.
Ja sam korzystasz stale z rekawiczek, poniewaz gdy cwiczylem bez nich mialem spore problemy z odciskami. Czasami odrywaly sie i strasznie bolalo (ble)...
Przetestowalem sporo roznego rodzaju rekawiczek, od najtanszych rowerowych za 15 zl to tych bardzo drogich. Musze przyznac, ze te co teraz mam i sprzedaje w sklepiku niemieckiej firmy L.A Sport sa bardzo dobre i wytrzymale.
Jezeli chodzi o rekawiczki z usztywniaczem nadgarstka to wielu z cwiczacych popelnia blad, poniewaz sadzi, ze tego typu rekawiczki wzmacniaja chwyt. No i blad. Dzialaja wrecz odwrotnie - oslabiaja nadgarstki i uzywanie tego typu rekawiczek jest wskazane przy problemach z nadgarstkami...

Z pasa korzystam tylko przy ciezkich seriach przy przysiadach i martwych ciagach. Nie zalecane jest stosowanie pasa przez cala dlugosc treningu.

Z opasek na nadgarstki korzystam tylko i wylacznie przy martwym ciagu, kiedy to przy ostatnich seriach juz palce puszczaja.

Waznym elementem sa buty w jakich cwiczycie. Wiem, ze nie kazdego stac na odpowiednie obuwie. Mnie poki co tez nie. Ale lepiej unikac butow typu tenisuwki itp. a juz napewno nie powinno cwiczyc sie w laczkach Sam ten blad kiedys popelnialem

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 594 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47426
Rekawiczki wiadomo bo sa za*******e przydatne, chodz w niektorych cwiczeniach- martwy ciag- zdejmuje je bo przy duzych obciazeniach gryf mi sie wyslizguje( a tak raczkami lepiej go obejmuje. do przysiadow ,martwego i przy podciaganiu na drazku uzywam butow( pamietam jak kiedys s******li**m sie z drazka i niefortunnie zle na noge spadlem- 2 miechy nog nie robilem, a tak to przewaznie klapciuszki( lepszy przewiew dla nog- dodam ze mam silownie w domu). pas tylko do martwego ale tez nie zawsze zakladam od 120 w gore.

▓╬▓

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rękawiczek nie używam bo mi brat wmawia że używają ich tylko pedały i murzyni
pasa używam, plecy nei bolą...
opaski też mam (samoróbki). za***ista sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Pozdrof brata
Pewnie mycie sie po treningu dla niego tez jest pedalskie

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
zamiast rekawiczek moga byc gabki,takie jak z fotela czy kanapy,ladnie przycinasz i gra gitara

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Figa dokładnie
on jest jakiś nie z tej epoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Z tymi gabkami to bym uwazal. Rekawiczki sa o wiele pewniejsze

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
czesto uzywalem, dostawalem od pytonow jak oni wyciskaja nimi po 200kg to czemu ja nie moglem 60kg

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
U bimka w sklepie widzialem te rekawiczki la sport po 55zl chyba - fajnie wygladaja - majac takie rekawiczki masa i sila musi za***iscie isc
Jak cwiczysz dluzej to rece sie przyzwyczajaja i nawet bez rekawiczek odciski sie nie robia - a jak jestes delikatny to nawet cwiczac w rekawiczkach odciski ci sie zrobia
Ja cwicze w rekawiczkach - tak jest bardziej cool
Pas uzywam przy niektorych cwiczeniach.....Buty - tenisowki sandaly - zwlaszcza jak jest goraco fajnie sie cwiczy mam tez pod reka recznik zwlaszcza teraz gdy jest goraco i podczas aerobow leje sie ze mnie jak cholera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Bo ja od Bima mam ten sprzet w moim e-sklepie

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja niczego nie używam i żyje . Kiedyś jeszcze używałem rękawiczek takich po 1zł za pare, ucinało się palce i były git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 777 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12149
Nie używam rękawiczek i jak na razie jest ok.
...tyle, że mi się kłykcie z drugiej strony porobiły.
Czasami tylko na nadgarstki zakładam opaski uciskowe, tzn. bandaże, które robią za opaski uciskowe.

Pas przepuklinowy głównie przy siadach, ale też przy niektórych ćwiczeniach ze sztangą w opadzie tułowia.

Na nogach klapki.
...i ręcznik na sali to też dobry pomysł.

Zmieniony przez - Hugo_82 w dniu 2004-07-30 18:47:18

http://www.sfd.pl/temat165236/ -moja stajnia

++02 kwietnia 2005++ Karol Wojtyła.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ludzkie nasienie posiada jakeiś androgeny ??

Następny temat

Mike Tyson vs Danny Williams

WHEY premium