SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Jakiego dietetyka polecacie?

Wysłana -
Hej. Chciałbym w końcu dociąć, aby bez wstydu na wiosnę i lato wyjść na boisko i zagrać w tej drużynie, w której zdejmuje się koszulki xd
Chcę skorzystać z usług jakiegoś dietetyka, bo kiedyś redukowałem na ryżu + kurczaku, a teraz chyba zwymiotowałbym, gdybym miał to jeść codziennie (2 lata starania się utrzymać sylwetkę).
I tutaj moje pytanie, jakiego dietetyka polecacie, taki który z rozpisze mi indywidualną dietę, nie ctrl+c ctrl+v i kosztuje około 100zł.
Pozdro
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Za ok 100 zł nie ma szans byś kogoś znalazł od okolic 200-300 trzeba by tak wydać miesięcznie
Wysłana -
Za taką kasę szału nie będzie. Dołożysz trochę to będzie już w kim wybierać i dostaniesz indywidualne podejście
Wysłana -
Jakaś propozycja? :)
Wysłana -
Napisz do Koniu51. Facet ma mega podejście i wiedze, ale tutaj już chyba 250 płaciłem
Wysłana -
Jak chcesz ekonomicznie, to zapraszam na potreningu.pl
Wysłana -
Musisz poszukać. Dopytać się o szczegóły ( w tym cenę za usługi ) jak i zapoznać się z warunkami współpracy - każdy ma inne podejście do swojego podopiecznego, oczywiście nie biorę pod uwagę jakiś odłamów którzy nie mają pojęcia o dietetyce i stosują masowe podejście, czyli na jedno kopyto ( takich powinno się karać ). W dodatku nie każdy ma wolne miejsca.

Masz do wybory serwis PT, moderatorów, doradców.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-01-13 11:50:16
Wysłana -
A o tucznik.tv bądź fabryka siły możecie coś powiedzieć? dobrego bądź nie do końca dobrego? :D
Wysłana -
To tak jakbyś wszedł do sklepu nike czy innej marki premium (forum SFD) i pytał się o jakąś chińszczyznę (reszta portali)

Dostałeś odpowiedzi wyżej.
Wysłana -
Niestety nie wiem nic na ich temat.

http://www.sfd.pl/PoTreningu.pl__czy_warto_-t878861.html 
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź