SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiego dietetyka polecacie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
Hej. Chciałbym w końcu dociąć, aby bez wstydu na wiosnę i lato wyjść na boisko i zagrać w tej drużynie, w której zdejmuje się koszulki xd
Chcę skorzystać z usług jakiegoś dietetyka, bo kiedyś redukowałem na ryżu + kurczaku, a teraz chyba zwymiotowałbym, gdybym miał to jeść codziennie (2 lata starania się utrzymać sylwetkę).
I tutaj moje pytanie, jakiego dietetyka polecacie, taki który z rozpisze mi indywidualną dietę, nie ctrl+c ctrl+v i kosztuje około 100zł.
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Za ok 100 zł nie ma szans byś kogoś znalazł od okolic 200-300 trzeba by tak wydać miesięcznie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
Za taką kasę szału nie będzie. Dołożysz trochę to będzie już w kim wybierać i dostaniesz indywidualne podejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
Jakaś propozycja? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
Napisz do Koniu51. Facet ma mega podejście i wiedze, ale tutaj już chyba 250 płaciłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Jak chcesz ekonomicznie, to zapraszam na potreningu.pl

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Musisz poszukać. Dopytać się o szczegóły ( w tym cenę za usługi ) jak i zapoznać się z warunkami współpracy - każdy ma inne podejście do swojego podopiecznego, oczywiście nie biorę pod uwagę jakiś odłamów którzy nie mają pojęcia o dietetyce i stosują masowe podejście, czyli na jedno kopyto ( takich powinno się karać ). W dodatku nie każdy ma wolne miejsca.

Masz do wybory serwis PT, moderatorów, doradców.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-01-13 11:50:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 296
A o tucznik.tv bądź fabryka siły możecie coś powiedzieć? dobrego bądź nie do końca dobrego? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To tak jakbyś wszedł do sklepu nike czy innej marki premium (forum SFD) i pytał się o jakąś chińszczyznę (reszta portali)

Dostałeś odpowiedzi wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Niestety nie wiem nic na ich temat.

https://www.sfd.pl/PoTreningu.pl__czy_warto_-t878861.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa Masa

Następny temat

Dziwne sutki... (zdj)

WHEY premium