SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie wybrac ochraniacze na krocze oraz szczęki ??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1811
Witam

Przymierzam się do kupna ochraniacza na krocze oraz szczęki. Tyle wyborów i jeszcze więcej sklepów i przeróżnych cenach i ciężko cokolwiek wybrac a nie o to chodzi żeby kupic i po jednym trafieniu się rozleciały.

Jest może jakis sklep jakas siec godna polecenia ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Szczęka to cokolwiek. Naprawdę. Nie ma większej różnicy pomiędzy tą za 20 zł, a 200 zł. No chyba, że ta druga indywidualnie dopasowana i robiona na zamówienie. Mnie osobiście najbardziej podpasowała szczęka Everlasta - dopasowałem ją za pierwszym razem. Ważne jest jedynie abyś kupił szczękę pojedynczą. Podwójna nie dość, że nie chroni lepiej to jest cholernie niewygodna i utrudnia oddychanie.
Ochraniacz krocza to masz dwie możliwości. Metalowy z Muay Thai, niesamowicie wytrzymały, albo prosty plastikowy. Słyszałem o tym, że te plastikowe mogą pękać uszkadzając bardzo ważne organy dla nas, jednak nigdy czegoś takiego nie widziałem, ani mnie się to nie przydarzyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1811
Pojedyncza chroni tylko szczękę górną albo dolną a podwójna obydwie. Jak pojedyncza może lepiej chronić, nie bardzo rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Pojedyncza chroni górną, a naturalnie szczękę masz tak ukształtowaną, że góra chroni dół. Zwróć uwagę jak zaciskasz zęby. Ze szczęką pojedynczą na dół się nie spotkałem. Poza tym zwróć uwagę na to, w czym sparują zawodowcy. Wszyscy używają ochraniaczy pojedynczych (celowo piszę o sparingu, bo w walce liczy się wynik, a nie maksymalna ochrona).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
przetestowalem wiele ochraniaczy na klejnoty i najlepiej sprawdza sie mi ten od kwon http://www.kampfsportversand.com/p/803137/pid=gb&GBPREIS=17.27&123=803137BUDOTEN1012415?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping&dfw_tracker=32639-803137M&gclid=EAIaIQobChMIqIaLqbb62QIVabvtCh32lA0iEAQYBCABEgJafvD_BwE

Inne sa poprostu beznadziejne. Ten od kwon przetestowalem na krav madzie i obecnie nosze go na mma, tajski itp. Lepszy niz te popularne od venum.


Zmieniony przez - Masonski poganiacz bydla w dniu 20.03.2018 08:56:40

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1811
SzK
Pojedyncza chroni górną, a naturalnie szczękę masz tak ukształtowaną, że góra chroni dół. Zwróć uwagę jak zaciskasz zęby. Ze szczęką pojedynczą na dół się nie spotkałem. Poza tym zwróć uwagę na to, w czym sparują zawodowcy. Wszyscy używają ochraniaczy pojedynczych (celowo piszę o sparingu, bo w walce liczy się wynik, a nie maksymalna ochrona).



No tak to prawda. Trener powiedział coś podobnego i również mowił o szczęce pojedynczej. A co do krocza bo też się pytałem jakie on ma i twierdzi że zwykłe najzywklejsze wystarczą i jak ktoś mocno kopnie to nawet te za 200 zł się rozlecą no nie licząc metalowych :D wiec on twierdzi żę tutaj też nie ma reguły i wystarczy zwykły plaskik lub coś podobnego. Zawsze to zamortyzuje a kiedy sie zapytałem czy ochraniacz może pęknąć powiedział że każdy może ale on się nie spotkał z takim przypadkiem i że to naprawdę mocnego kopa trzeba zasadzić żeby taki ochraniacz złamać,



http://www.daniken.com.pl/265,Ochraniacze/270,Ochraniacze-na-krocze---suspensory/t2185,1,pow_kategorie,Ochraniacz-krocza-SPECIAL---suspensor

Ja myslałem o tym, przypadł mi nawet do gustu. Tylko niestety nie znam się na rozmiarach. Mam 193 wzrostu, 88 kg obwód w pasie ok 85 cm jak spodnie przymierzałem to tak wyszło :D Nie wiem czy to coś da ale jeśli nie to co trzeba to podam ponieważ widzę że tych rozmiarów też jest dużo. L M XL nie wiem który wybrać nie znam się na tym



Zmieniony przez - Johny2309 w dniu 2018-03-20 12:32:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIetypowy przeciwnik

Następny temat

Ból łydek podczas rozgrzewki

WHEY premium