SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suplementy wybrać - laik :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1954
Cześć wszystkim :)
Od ponad pół roku walczę o ładną i zgrabną sylwetkę i delikatnie zarysowane mięśnie. Niedawno dowiedziałam się, że warto uzupełnić dietę o dodatkowe źródło białka, ale jako, że jestem początkująca w tym temacie, nie za bardzo wiem na który suplement się zdecydować.
Na ten moment rozważam poniższe opcje:
1. (Sport Definition - That's The Whey Isolate)
2. 4 Nutrition ISO
3. regulamin forum

Zastanawiam się też, czy jest sens uzupełnić to o jakiś zestaw witamin, na przykład czymś takim Olimp - Vita-Min Multiple Sport :)

kolejną kwestią jest spalacz, warto, czy nie warto? Przy ostatnim pomiarze składu masy ciała procent tłuszczu w ciele wynosił 21%. Niby nie ma tragedii, ale może być lepiej, szczególnie jeżeli chcę uzyskać zarysowane mięśnie :)

Nie wiem, czy waga i wzrosm ma znaczenie, ale na wszelki wypadek podam za wczasu :) mam 59kg przy wzroście 166 :) w tym momencie nie zależy mi już za bardzo na utracie wagi, ale trudno mi wypracować ładny damski sześciopak, stąd pomysł na suplementację :)

Będę wdzięczna za wszystkie sugestie :)


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-02-13 18:48:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
6pak robisz w kuchni, a nie suplementacja tak wiec od tego trzeba zaczac. bialko to im innego jak jedzenie w proszku wiec jesli zamykasz dzienna podaz bialka nie widze zadnego sensu w dod suolementacji. spalacz? jakis delikatny termogenik.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Co do białka zależy ile dostarzas z pożywienia jak sa braki mozesz je uzupełnić odżywką białkową.

Co do spalacza jeśli uważasz ze już końcówka redukcji się zbliża mozesz na docięcie użyć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Jeżeli chodzi o te witaminy to kompleks witamin i minerałów, kwasy omega 3 i probiotyk to podstawa suplementacji u każdego z nas. Dopiero później powinieneś myśleć o spalaczach itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1954
Odnośnie białka to wiem, że nie dostarczam wystarczającej ilości w ciągu dnia. Dlatego poszukuję odżywki białkowej, mamjednak problem z wyborem najodpowiedniejszej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie ma "najodpowiedniejszych". To takie kotlety w proszku. Zwykłe wpc wystarczy. Np. all nutrition

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1954
Doczytałam nieco na temat wpc i chyba niestety przy nietoleranji laktozy ta opcja odpada (a szkoda). Ale w takiej sytuacji to dietę lepiej uzupełnić o WPI czy odżywką na izolacie białka sojowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Kup izolat AllNutriotion, będziesz zadowolony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Białek sojowych nie stosuj, to nie są produkty dla facetów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dla kobiet też bez rewelacji, a Autorka jest kobietą.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1954
W takim razie wybiorę jakieś WPI :) dzięki wszystkim za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żeń-szeń pytanie.

WHEY premium