SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suplementy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1987
Witam, chciałbym zwrócić się do was z pytaniem jakie suplementy diety wybrać na początek ćwiczeń ze sztangą i hantlami. Biało, aminokwasy czy co? Jestem na czas obecny raczej szczupły, dlatego chciałbym nabrać masy. Chciałbym dobrać jakieś w miarę rozsądne suplementy w nie zbyt wysokich cenach.

Drugie pytanie jakie chciałbym zadać ile będę mógł osiągnąć masy ciała po 2 miesiącach ćwiczeń z suplementami. Byłbym bardzo zadowolony gdyby ktoś napisał w jakie suplementy warto się zaopatrzyć na początku, a także jeżeli macie jakieś fajne plany treningowe to także bym się nie obraził gdyby ktoś się nimi podzielił.

Sprawa trzecia i ostatnia, gdy ktoś napisze jakieś suplementy prosiłbym o opisanie jak one działają i kiedy należy je brać, przed treningiem, po czy może dopiero przed spaniem, jestem początkujący w tych kwestiach, a chcę nabrać trochu masy i mięśni. Aktualnie ważę około 50kg na jakieś nie pełne pewnie 170cm wzrostu. (nie wiem bo dawno się nie mierzyłem, więc możliwe, że mam 170, możliwe, że 1 maks 2 cm mniej)

Co do diety, aktualnie jem normalnie, dlatego też co do diety także mógłby się ktoś wypowiedzieć, jak jeść i ile.

Z góry dziękuję za udzieloną mi pomoc!


Zmieniony przez - tips w dniu 7/7/2017 10:45:01 PM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
niestety kupno tutaj odzywki bialkowej niewiele pomoze, zerknij na moj wpis
https://www.sfd.pl/art/Suplementy/Odżywka_białkowa_w_diecie__jak_z_niej_skorzystać_-a506.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Witam ,
na chwile obecna suplementy to zbędny wydatek . Zapraszam do działu odzywianie i trening dla początkujących .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1987
Czyli odradza się raczej suplementów na początek? Chciałbym dodać, że chcę w miarę szybko nabrać masy i mięśni dlatego pytam o suplementy bo może one by pomogły w szybszym rozwinięciu masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Nie można szybko zbudować miesni . To proces długotrwały . W tym sporcie trzeba cierpliwości .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1987
Ale chcę, żeby za dwa miesiące były jakieś lepsze rezultaty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Mogą być , możesz już nie mieć zakwasow po treningu i nauczysz się troche techniki treningowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1987
A jeżeli miałbym już stosować jakieś suplementy to jakie polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Jeżeli ułożysz sobie diete i będziesz miał w niej braki białka to wtedy możesz pomyśleć o kupnie odzywki białkowej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1987
Co sądzicie o białku: WHEY PROTEIN COMPLEX 700g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Co mamy sadzić ? Czytałeś to co napisałem ? Diete ulozyles ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1987
Mniej więcej tak, powinienem zjadać około 2925 kcal na dzień, chciałbym jakieś w miarę dobre białko, które pomogło by w tym, by można zjeść nieco mniej, a zastąpić jedzenie białkiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Booster

Następny temat

BCAA- po czym poznać, że działa?

WHEY premium