SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie sterydy na poczatek???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1937
Witam!trenuje juz rok na silowni ale zastanawia sie nad sterydami!mam pytanie co polecacie na mase i sile jakis cykl i jakie sterydy???
4

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam


Najczęściej na początku przygody z dopingiem zaleca się testosteron. Dobrze tutaj sprawdzają sie długie estry, wówczas nie ma konieczności robienia częstych zastrzyków. Żadne kombinacje i łączenie środków nie są koniecznością, gdyż należałoby poznać swój organizm i zobaczyć jak reaguje na wspomaganie farmakologiczne. Ponadto na samym popularnym "teściu" można całkiem fajnie rosnąć.


Środki jakie można wtedy przyjąć to m.in:


1. Testosteron enanthate

W dopingu stosuje się co 5-6 dni 250-300 mg testosteronu. Dla zaawansowanych dawki mogą być większe. Zawodowcy często przekraczają 1 g testosteronu tygodniowo.

2. Testosteron cypionate

Testosterone Cypionate jest środkiem bardzo podobnym do Testosteronu Enanthat, a różnica między nimi polega jedynie na tym, że Testosteron Cypionat jest o jeden atom węgla dłuższy niż Enanthat. Różnica ta może wpływać na zwiększoną skłonność do aromatyzacji oraz retencji wody w organizmie, ale w praktyce różnica ta jest nieznaczna.


3.Testosteron propionate

Propionat testosteronu należy do najchętniej stosowanych preparatów hormonalnych. Został sklasyfikowany jako endogenny steryd anaboliczno-androgenny wg WADA. Największą wadą testosteronu w postaci krótkich estrów jest konieczność podawania go co najmniej co drugi dzień (najlepiej codziennie) i to może być wadą o której wcześniej wspomniałem


Jednak w Twoim wieku i przy Twoim stażu treningowym żadne cykle sterydowe nie mają sensu. Naturalnie jesteś w stanie zbudować jeszcze dużą ilość mięsni i siły. Zatem przymyśl czy jest sens sięgać po tak mocne środki.


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
KREATYNA..
Napewno zaraz zostaniesz poproszony o uzupelnienie profilu, bo raczej nikt z tego dzialu nie ukonczyl praktyki u wrozki Samary
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Staz juz znamy
Podaj swoj wiek, wage, wzrost, etc. i kwote jaka chcialbys przeznaczyc na cykl
{POZDRO}

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1937
Racja chlopaki:
mam 18 lat
wzrost:185cm
waga:90 kg
lapa:40 cm
klatka:120 cm
5

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
A jakies suple brales ????????????
I rozumiem ze to bedzie Towj pierwszy cykl ??????
{POZDRO}

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
duza masa i sila: tesc, tesc+deca

ladny suchy miesien i sila: propionat+winstrol/+superka
3

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1937
Bralem kiedys kretke i musze powiedziec ze jest calkiem dobra ale wolalbym cos silniejszego!tak to by byl moj pierwszy cykl!
2

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Tak jak pak powiedzial
Testosteron prolgonat/propionat
Deca durabolin
z prolkiem bedzie ladna masowka
na koniec clomid, nolva pod reka, w razie gina
{POZDRO}
2

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3644
Elo. Ja mam ta sama sytuacje. Popatrzcie na profil i doradzcie. Chcialbym zastosowac Deca + Testosteron(nie wiem jaki) + cos na odblok. Ile, jak dlugo. thx.
4

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
przeczytaj sobie ten krotki artykul https://www.sfd.pl/temat21804/ , moze on ci chcociaz troche uswiadomi, jak wazne jest, aby swojom przygode z saa zaczac jak najpozniej
poza tym masz za soba dopiero rok treningow- napewno jestes w stanie jeszcze duzo móskół zbudowac bez saa
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3644
Ja juz czytalem, to nie jest zadna spontaniczna decyzja z mojej strony - jestem zdecydowany od dluzszego czasu a teraz znalazly sie fundusze. Pomozecie??
3

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koks a fajki

Następny temat

Clen - temperatura

WHEY premium