SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie są sposoby na zgagę?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 489
Witam,
moze ma ktos z was jakies swoje sposoby na zgage,bo mnie czesto meczy a czasami to tak piecze,ze nie idzie wytrzymac.Odrazu mowie,ze manti i rennie odpadaja,wogole niedzia,moze jakies domowe sposoby?

_Sog za Sog_

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 292 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1528
domer
Myślę, że przede wszystkim tego typu problemy z funkcjonowaniem układu trawiennego powinny być dokładnie zdiagnozowane. To, że występuje zgadza wcale nie musi oznaczać nadkwasoty soku żołądkowego. Częściej problem stanowi jego niedokwaszenie. Polecam zaznajomić się z artykułami związanymi z tym problemem:



Właśnie o to mi chodziło. Kiedyś miałem ten problem, po zmianie diety itd on minął, ale zdążą się, że czasami pojawi się zgaga.. Za dużo kawy, zawsze organizm może jakoś zareagować zgaga i wtedy Wit. C w ilości 1g najczęściej rozwiązuje problem.

Jeżeli problem jest większy to spróbuj 3x dziennie po 1g Wit C. Tylko bierz na czubek łyżeczki, opuszczaj na język i popijaj woda. Nie rozpuszczaj w szklance.

Wszystko ma swój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
mi ZAWSZE pomaga Ranigast. A jak nie to, to szklanka zimnego mleka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
Pomoze ci gastroskopia...

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ranitydyna i famotydyna dwa razy dziennie lub omeprazol i pantoprazol stosowane raz dziennie i unikaj

Unikanie kładzenia się po posiłku, kolacja nie później niż 3 godziny przed snem
Unikanie kawy, czarnej herbaty, alkoholu, pikantnych przypraw, kwaśnych soków owocowych i słodyczy (zwłaszcza czekolady) – wymienione pokarmy i używki mogą nasilać dolegliwości
Częste posiłki o niewielkiej objętości, nie wolno dopuszczać do przepełnienia żołądka
Spanie z tułowiem umieszczonym wyżej niż reszta ciała (na przykład uniesienie głowowej części łóżka o 10-15 cm przez podłożenie klocków)
Maksymalne ograniczenie lub zaprzestanie palenia papierosów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
Jak ma bakterie a pewnie ma to tylko antybotyki i po 2 tygodniach po sprawie

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 489
Shelong,a to dobre,niezle sie usmialem czytajac twojego posta,chyba dam ci soga za poczucie humoru.
Aha,mam jeszcze jedno pytanie----A oddychac wolno???

_Sog za Sog_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 489
Globbo,a tobie napewno pomoze trepanacja czaszki

_Sog za Sog_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
temat prosty jakie sposoby na zgage wiec ci napisalem ja nie mam zgagi tylko ty zrob se gastroskopie moze masz refluks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 795 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23673
ja tam zawsze biore lyzeczke sody oczyszczonej i popijam to szklanka wody. Skutkuje prawie od razu ale w smaku do d...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 17
soda słyszałem że na dłuższą mete pita może powodować stan zapalny śluzówki zołądka , to mało bezpieczne na dłużej. Moja zona pije to na helicobacter , ja podpijałem przy zgadze jak mne meczyła i pomogło



Zmieniony przez - Tomaszszko w dniu 2021-04-01 17:23:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Polecam zbadać przyczynę zgagi, nadkwasota żołądka to nie są żarty. Przy oralach doraźnie pomaga mi zawsze polprazol
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzień po imprezce ;)

Następny temat

dzisiejsza rana po scyzoryku w miare nie ostrym

WHEY premium