SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie słuchawki nauszne, bezprzewodowe, bluetooth lub na micro sd polecicie do treningu siłowego?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

Ilość wyświetleń tematu: 2635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Witam, obecnie słucham muzyki z głośników natomiast chciałem się przerzucić na słuchawki nauszne/bezprzewodowe, może być bluetooth lub na kartę micro sd które dobrze trzymały by się głowy, miały dość czysty dźwięk oraz żeby w miarę dobrze można było dbać o higienę (wyciągane gąbki czy coś w tym stylu). Kiedyś miałem XX.Y Dynamic 21 jednak strasznie słabo trzymały się głowy przez co przy niektórych poziomych ćwiczeniach spadały i było to bardzo denerwujące, jakość dźwięku też pozostawiała wiele do życzenia. Możecie polecić coś w cenie do 250 zł? zastanawiałem się nad SONY MDRZX220BT-L,PANASONIC RP-BTD5E-K lub PANASONIC RP-HF400BE-K miał ktoś może z nimi styczność i może je polecić lub inne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Dłuższy okres czasu korzystam z modelu Skullcandy xtFREE. Zasięg, czas pracy, jakość dźwięku na duży +.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Coś z nausznych?:) Bo jakoś do dousznych nie jestem przekonany :) poza tym podobno niszczą słuch :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
"Coś z nausznych?:)" - komfort użytkowania nie przemawia na ich korzyść. Aczkolwiek kupisz i sam się przekonasz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Z dousznych myslalem jeszcze nad Creative Outlier Sport lub Kruger&Matz M5 KMP5M bo te co podales to jak dla mnie troche za drogie :) Na amazonie podobno taotronics tt-bh16 też są dobre.





Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2018-02-01 16:09:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
odnośnie tych Sony MDR ZX220BT to moge Ci sprzedac po taniosci nowe(niebieskie) aczkolwiek nie wiem jak na Twojej glowie ale na mojej wygladają tak komicznie ze nieużywałbym ich (odstają mocno)

edit:

dopiero zobaczylem ze temat troche juz nieaktualny


Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2018-03-01 12:29:19

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki prezent kupić swojej dziewczynie na Walentynki?

WHEY premium