SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie produkty spożywać, a jakich unikać?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć BINIU mam do Ciebie pytanie. Moja małżonka przyszła mówi tak "weź mi sporządź dietę odchudzającą". Ja się na tym nie za bardzo znam i chciałem abyś mi pomógł bo nie wiem na ten temat nic sam się też nie odchudzałem, aha jej wzrost to 175 waga 64, wiem, wiem pewnie powiesz, że wszystko ok. ja też tak myślę ale powiedz to jej. PLEASE HELP

xxx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Hmm, ja zapewne wiesz jestem zwolennikiem diety opartej o produkty dostepne czlowiekowi od zawsze, czyli mieso, warzywa, orzech, nasiona, ryby, owoce.
Unikac nalezy przetworow zbozowych, cukrow, warzyw skrobiowych, przetworzonych produktow (nawet z tych dozwolonych)
Przy przejsciu na taki tryb odzywiania nastapi nie tylko utrata wagi(do monentu dojscia do optymalnej, co ustali sobie sam organizm) , ale i poprawa wielu dolegliwosci.
Poczytaj o tego typu diecie w tym Dziale, jesli bedziesz mial dalsze pytania - pisz


Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. dzięki

xxx
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na poczatek?

Następny temat

Termogeniki czy warto

Wiecej