SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie podlewanie na masie jest norma

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
3-4 dni bez wegli w tym 2-3 treningi wyplukujace plus ewentualne cardio 1 sesja
pozniej zaczynasz ladowanie wieczorem i kontynuujesz caly dzien kolejny az zobaczysz ze sylwetka wyglada ok:)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
TomQ-MAG
3-4 dni bez wegli w tym 2-3 treningi wyplukujace plus ewentualne cardio 1 sesja
pozniej zaczynasz ladowanie wieczorem i kontynuujesz caly dzien kolejny az zobaczysz ze sylwetka wyglada ok:)
a w dzień bez węgli dobijać kcal z białka i tluszcY ,? Czy poprstu jadę na niskich kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
na niskich kcal
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Poprosze o podeslanie linkow do przykładowych posilkow w okresie diurezy bo chcialbym dokladnie dowidziec sie jakie produkty głownie spozywac , z czego czerpac białka oraz wegle i jakie konkretnie wegle w jakich porach .. Dziękuję ;). . na koniec redu chce zrobic odwodnienie takim systemem . (Zdjeci dodam napewno do oceny mojej pracy :) )

Trening obwodowy pn-pt.
Dieta
pn-sr b 3g tl 1.5. Ww max 50 z warzyw
Woda 8 l sod normalnie jak zawsze .

Czw-pt b 3g tl 0.5g ww 9g. Woda czw 6. A pt. 4 l sod do minimum

Sb- j.w. (czym ladowac w dniu pompowania - owoce słodycze itp czy jak wczesniej zlozone tylko ?) woda max 0.5l w sobote bez zadnego treningu ?

Suple caly tydzien jak zawsze (mono bcaa cofe tyro citru ale juz bez johy )


Dobrze kombinuje ???



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-07-19 23:16:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
podpytaj kogos w dziale przygotowac do zawodow odnosnie wody i solenia
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Witam ponownie , skonczyłem redukcje i zamieszczam efekty 15 tygodni redukowania , ostatni tydzien robiłem zabawe sodem i potasem , woda + niskie wegle i ładowanie 3 dni ale chyba cos zepsułem bo w zeszłym tyg miałem lepsze efekty , tzn było widac bardziej zyły na barkach i klatce a teraz nic , tylko bardziej mnie napompowalo .Efekty sa jakie sa ale doswiadczenie na przyszła redukcje za rok pozostanie . Ogólnie z całej moje pracy jestem zadowolony bo cwicze tylko w domu na minimalnym sprzecie i z max obciazeniem 70kg :D:D

W realu do słonca lepiej wszystko wyglada a ze mieszkam na parterze miedzy budynkami to swiatło w mieszkaniu marne do zrobienia dobrych zdjec. .No i nie umiem totalnie pozowac i napinac odpowiednio mięśni :)

Patrzac na zdjecia udało mi się zejsc na 9% czy jednak nadal jest to granica 10??????









Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-07-29 17:34:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dobra forma, widać że nisko zszedłeś i myślę że koło 10 % będzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
mysle, ze poniezej 10% jest lekko:) wiec cel osiagniety
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Hej wszystkim, potrzebuje kolejnej porady żeby nie zepsuc efektów swojej pracy . Musze zrobic 2 miesiace przerwy ( teraz wczasy a po powrocie remont mieszkania i przeprowadzka:) )


Pytanie pierwsze - czy dobrze robie ze odtsawiam wszystkie suple , i witaminki itp itd ( organizm sie oczyści ) czy jednak kreatyne albo cos innego przyjmowac .??

2..Jak z kcal ?? zerowy czy delikatnie ujemny ( -100- 200) i juz normalny rozkład makro ( zbilansowany anie jak na redu male wegle) miska oczywiscie nadal trzymana na 90% choc na wczasach cos pewnie pofolguje przez 2 tygodnie ale z głową .

Treningi siłowe max 2 w tygodniu zeby cos miesnie poczuly ale ruchu bede miał duzo w pracy i podczas remontu


Czy zwyczajnie nie ma sie co obawiac o jakies straty w 2 miesiace OFFu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW

Następny temat

co robić?

WHEY premium