sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

Jakie podlewanie na masie jest norma

Wysłana -
@ dzięki wielkie :)

Czy to normalne ze joszka tak dziwnie się rozpuszcza w wodzie?? nie ejst krystaliczna woda. Po wymieszaniu jest w miare natomiast odstana tworzy skupisko mętów( farfocli ) coś jak taki glut w wodzie a po zamieszaniu znów się rozbija .Brałem luzem na alledrogo i stad mam wqiele niepewności . Narazie dałem 5mg i po 30 minutach zaczynam sie mocno pocic ale tylko pod pachami nic nie robiac i cały czas mam wrazenie ze mi marzną dłonie

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-05-26 18:55:24

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-05-26 18:56:03
Wysłana -
normalne, zawsze przed uzyciem wstrzasnij%)
Wysłana -
Normalne , zresztą przy większości supli (szczególnie jak się wcześniej przygotuje) warto to zrobić.
Wysłana -
Hej , dawno nic nie pisałem więc coś wydukam :)

Na wstępie dzięki wam za doradzenie tego mixa , super się ćwiczy , efekty w oczach się pojawiaja ( jestem super zadowolony) wnet dam jakeis zdjecia podglądowe co by nie być gołosłownym :)

ALe mam jedno pytanko , aktualnie cały czas jade na takim rozkładzie ( teraz zaczyna się 11 tydzień redu z czego 8 tygodni szło cały czas na -350kcal a od 8go do teraz jest -450kcal)

2 599,0 kcal B 180,0 g WW 256,0 g TŁ95,0 g płyny około 3l/doba
W zapasie mam jeszcze mozliwosc obcięcia węgli o 56 ( do 200g) na koniec redu

Zauważyłem że zrobiłem się taki płaski , miękki i sflaczały pomimo ze wszyskie mięsnie się ładnie rysują (jest to zapewne wina glikogenu) Czy jest sens się lekko nabijac na weekendy ( zamieniac tłuszcze na wegle bez przekraczania zapotrzebowania ) czy lepiej poczekac na koniec redukcji ( około 5 tygodni) wejsc na zero i wtedy się nabic dopiero?

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-06-11 08:52:23
Wysłana -
ja osobiscie bym chyba nie kombinował jeśli dobrze idzie i poczekał do konca redu
Wysłana -
jw, jak widziz ze sylwetka sie poprawia, co do jakosci wygladu, to zostaw tak jak jest
Wysłana -
jak Panowie wyżej jak leci to nie ma co przekombinować
Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź