SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Jakie paski do sprawdzania ketozy, keto-diastix bayer ?

Ankieta - proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
Staż treningowy
Cel cyklu
Stosowane już wcześniej suplementy
Stosowane wcześniej spalacze
Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny
Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
Przewidziane finanse na cykl
Uwagi i sugestie
Wysłana -
Od ponad miesiaca jestem na diecie low carb, weglowodany ponizej 50g dziennie, czesto okolo 30, same wazywa, 0 zbozowych.
Paski keto-diastix bayera pokazuja mi 0 ketozy.
Czy cos jest nie tak z tymi paskami, czy moim odzywianiem ?
Czy powinienem jeszcze bardziej uciac weglowodany, np nie jesc wazyw przez kilka dni ?

Przepraszam za brak polskich liter, ale nie mam w systemie operacyjnym.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj.
brak ketonow w moczu nie oznacza ze nie jestes na ketozie, byc moze ich ilosc jest na poziomie, ktory wykorzystuje Twoj organizm. a nadmiar nie jest wydalany z moczem
Wysłana -
Co jeśli poziom ketonów, w badaniu moczu, wyszedł mi na poziomie 50 ? To już za dużo, czy tak powinno być? Przejmować się tym, coś zmieniać, czy może właśnie mogę w tej chwili ostrzej redukować ? Możliwe, że ostatnio jem mniej warzyw, więc mogło być mniej węglowodanów w diecie (poza warzywami, czasem białym serkiem ziarnistym i odżywką wpc olimpu nie jem produktów węglowodanowych).
Wysłana -
mozna zatem nieco podbic wegle lub zostawic jak jest
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź