SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie osiagniecia po heavy-duty system?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie znam nikogo trenujacego tym systemem, moze znajdzie sie ktos taki na forum?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ano sie znajdzie.
Trenuje w tym systemie od kilku lat i jak dla mnie jest najlepszy i najskuteczniejszy.
Wszystko jest w moim profilu - z racji przejscia okresu robienia rzezby moje wymiary sie nieco roznia, ale osiagi silowe pozostaly (barki nieco poszly, bo udalo mi sie wycisnac 78kg stojac, aczkolwiek bylo to juz po serii wlasciwej i po przysiadach).

W sumie trenuje juz z 5 lat, bez koksu, przez ostatnie 2 lata zarzucilem nawet uzywanie odzywek bo nie ma sensu - stosuje tylko witamine C,E,A i mineraly. Do tego malo spie, niereguralnie sie odzywiam.

Co tu duzo mowic - trzeba samemu sprobowac i eksperymentowac - powiem tylko tyle, ze nie zawsze musi to byc jedna seria - np w czasie robienia rzezby faktycznie robilem jedna serie - teraz wlasnie ciagne program na sile ktory ma za zadanie odbudowac to co stracilem i byc moze zbydowac wiecej - a robie w nim dwie serie po 5 powtorzen (dla cwiczen podstawowych).

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hit w domu ?

Następny temat

HIT???

WHEY premium