SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odzywki stosowac

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
Jestem nowym uzytkownikiem i mam zamiar zaczac treningi. O cwiczeniach juz sporo poczytalem z Waszego forum... Chcialbym sie dowiedziec jakie odzywki mam zaczac stosowac na start?

Prosze o pomoc!

Adik

Pozdro 4 All!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Ty sie dieta zajmij...i jak bedzie czegos za mało to gainera lub białko sobie kupisz..pamietaj: DIETA TO PODSTAWA

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
zadnych odzywek wesss sie za miske z zarciem jak poczatkujacy podaj wiek wage wzrost i uluz diete bo bez niej ani rusz i plan uluz treningowy a odzywki w swoim czasie

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776860
Ryż , makaron,płatki owsiane,pierś kurczaka, jajka, tuńczyk, twaróg, warzywa, owoce, oliwa z oliwek

To powinny być Twoje podstawowe odżywki

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
z ryb to jeszcze mintaj i panga jesli sie nie myle

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10030
Jeżeli będziesz miał dobrą dietę, to odzywki nie będą potrzebne. One są tylko dla leniwych, którzy nie mają diety.

Jak nie masz diety, to odżywki Ci nic na dadzą, a jeżeli już mają dać, to to czego byś nie chciał.

Podaj plan do sprawdzenia ;)

Pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
Az wstyd sie przyznac,ale mam 20 lat 176cm wzrostu i waze zaledwie 64kg... (moja waga spadla z 72kg na tyle przez moja obecna prace...)

Moze ktorys z Was pomoglby mi ulozyc sobie trening i diete?

Zmieniony przez - adikx w dniu 2008-04-28 19:37:20

Adik

Pozdro 4 All!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91874
napisz cos sam, więcej się przy tym nauczysz,później tu wklej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
adikx spokojna glowa ja przy wzroscie 187 wazylem 67kg dokladnie rok temu, teraz 92kg tylko szkoda ze zbiera sie oponka przez prace ;/

Zmieniony przez - Yakumo w dniu 2008-04-29 14:34:43

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
Helssing napisal,ze ewentualnie jakies bialko do diety lub gainer. Tylko jest taki szkopol,ze ja sie na takich rzeczach nie znam i chcialbym,zebyscie mi doradzili jakiego gainera mam wybrac.

Adik

Pozdro 4 All!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stack bez kreatyny

Następny temat

Animal Pak - różne puchy

Wiecej