SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki na mase przy HST?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
Witam
Mam takie pyatnie jakie preparaty typowe na amse byscie polecali podczas 8 tygodniowego cyklu treningiem HST?
Napewno musze miec kreatyne zastanawiam sie również nad l-glutamina Vitalmaxa.Czy bedzie to dobry wybór?
Oraz jakie dawki w/w preparatów sugerujecie?Czy schemat 5g kretki + 5 g gluta z glukoza i sokiem winogronowym na czczco oraz odrazu po treningu bedzie dobry?
Pozdrawiam

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
ja do glutaminy mam zdanie takie ze jak sie ma mało kasy to jej sie nie bieze ale jak juz ja chesz kupic to Vitalmax jest dobrym roziwazniem a do treningu hst hmm tez sie do tego treningu przymiezam i jakos nigdzie nie znalazłem ze musze meic kreatyne czy inne liczy sie trening i dieta ale oczywiscie białko i carbo lub gainer jak najbardziej pasuje

choc mysle ze biniu powinien sie wypowiedzieć

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Czy to bedzie hst czy zwykly trening dzielony to zalozenia przy robieniu masy sie nie zmieniaja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
założenia jak najbardziej się nie zmieniają,ale chciałem sie upewnić czy taki rodzaj treningu nie koliduje z jakimis suplementami.W AD przy układaniu HST polecono mi brac kreatyne 0,03 g na kg .Ja uważam ,że to troszke mało wole raczej 10 g dziennie i styka.Jak byscie polecali dawkowac glutamine do kreatyny?Czy 10 g glty w porcjach po 5 g bedzie dobrze?
Pozddro

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
W tym dziale jest podwieszony post pt 'najcikawsze artykuly dzialu" wejdz tam i znajdz link do artu o glutaminie - najcieawsze info jest na 2str - jestem niemal pewnyz e po przeczytaniu wypow grasi w tamtym poscie nie kupisz glutaminy

A co do kretki proponuje zrobic tak jak w AD czyli najpierw nasycenie a potem w ilosci 0,03g/kg mc lub cyklicznie 5g/dziennie przed treningiem przez ok7-8tyg...

W AD polecaja taka metode suplementacji kreatyna bez wzgledu na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
rzeczywiście Veron wielkie dzięki za tego linka...
myslałem ze gluta jest dobra ale widac nie doczytałem paru istotnych rzeczy na sfd
Veron to powiedz mi jeszcze jakbys proponował dawkowac kretke podczas HST?
5 g na czczo i 5 g po treningu bedzie dobrze?Wole nie robic nasycenia bo szłyszałem ze to tylko wyrzucanie kreatyny:/

p.s W takim razie po wnikliwej obserwacji powiedz mi jakie suple dostepne na rynku sa warte wydawanie na nie kasy??
Oprócz kreatyny która działa naprawde...
Co jeszcze jest warte uwagi>?
pozdro

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Ja wole brac kretke cyklicznie...
Wez jedna porcje przed treningiem i wystarczy - wiecej nie trzeba.
Do kreatyny kup sobie bialko i carbo - cwicz i rosnij...
bialko po treningu razem z carbo i druga porcja przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
tej kretki tylko przed treningiem to nie bedzie troche mało?
Proponujesz zeby brac kretke 5g przed treningiem i odrazu po treningu białko z carbo.A nie lepszy byłby geiner mass xxl treca?Cenowo wyjdzie chyba korzystniej niz mieszanka bb z carbo.Białko na nocke i tak jzu mam syn plexa 89 treca.
Pozdrawiam

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie obawiaj sie ze bedzie za mało; herezji nie prawimy - efekty sprawdzone i potwierdzone naukowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Jedna porcja kretki w zupelnosci wystarczy...
Wez 5-8g 30min przed treningiem...po treningu gainer, 1-1,5godz pozniej posilek potreningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
ok a jak brac kretke w dni beztreningowe?
Kupie sobie mass xxl treca ile odzywki w gramach walic odrazu po treningu?waze 85 kg.
pozdro

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wźąść do treningu na mase??

Następny temat

Kreatyna i dekstroza - jak ?

WHEY premium