SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki na start ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Siemanko.
Potrzebuje pomocy bo męczy mnie już trening który nie daje efektów... Do tej pory ćwiczyłem na sucho, żadnych diet itd., ćwiczyłem codziennie - rano przed pracą brzuszki a po pracy trening na drążku + nogi.
Chce ten trening zmienić, tzn żeby nie ćwiczyć codziennie bo chyba będzie trzeba jeśli chciałbym zacząć coś brać. Chce nabrać masy mięśniowej i to od razu podkreślę ale oczywiście nie przesadnie - ma to jakoś wyglądać, rzeźba też będzie.
No i tu moje pytanie, kreatyna, jakiś booster - jestem zielony w tym temacie a naczytałem się i w sumie coś wiem ale nie wiem nic.
Pomożecie ?
Będe bardzo wdzięczny, pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Dieta i trening to podstawa. Jeżeli chodzi o suple to kompleks witamin i minerałów + probiotyk + omega 3 + odżywka białkowa na uzupełnienie braków. Resztę ogarniesz sobie z czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Daj pełną ankietę, bo nie podałeś żadnych konkretów
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
No i tu moje pytanie, kreatyna, jakiś booster - jestem zielony w tym temacie a naczytałem się i w sumie coś wiem ale nie wiem nic.

witaj, obecnie samo wprowadzenie diety bedzie rozwiazaniem, ktore juz pozwoli Ci uzyskac duzo lepsze wyniki niż trenowanie bez konkretnego jadlospisu. CO wiecej, suplementacja bedzie na tym etapie zbedna, bo ma ona uzupelnic diete, a nie stanowic jej zamiennik.
jedynie skupic sie mozesz na wykorzystaniu witaminy d3, omega3, magnezu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Trening też ogarnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Karorrr93
Siemanko.
Potrzebuje pomocy bo męczy mnie już trening który nie daje efektów... Do tej pory ćwiczyłem na sucho, żadnych diet itd., ćwiczyłem codziennie - rano przed pracą brzuszki a po pracy trening na drążku + nogi.

Co chciales osiagnac bez odpowiedniego odzywiania i co wogole chciales osiagnac takim traningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Co do ankiety -ektomorfik niestety to na pewno. Jeździłem na mtb ostatnimi laty jak brakło kasy na to poszedłem w szose
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Co do ankiety -
1. Ektomorfik niestety to na pewno. Jeździłem na mtb, ostatnimi laty jak brakło kasy na to to poszedłem w szose.
2. 24l
3. 72-3 kg i 180cm
4. Staż hmm zacząłem wiadomo wtedy kiedy na rowerze jeździłem ale to głownie skupiałem się na nogach i ćwiczeniach kardio, nie interesowały mnie duże mięśnie tylko kondycja, elastyczność, wysoki poziom tlenowy etc.
5. Chcialbym trochę się zbudować bo na rowerze już nie jeżdżę
6. Nic
7. Nic
8. Nic
9. Nic
10. Diety żadnej
11. Finanse no tu myśle zależy w jakim kierunku to pójdzie
12. Zwracam się do Was o pomoc więc żadnych sugestii i uwag bo jestem zielony i ciężko by ktoś taki mówił znawcom co i jak

W moim mieście nie ma fajnej siłki a na jakieś zapchlone dziury nie bede chodził, poza tym nie mam na to czasu bo dużo pracuje. Tak naprawdę wolny czas mam tylko w nd.


Zmieniony przez - Karorrr93 w dniu 2018-02-03 19:37:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Czyli chcesz bez diety i treningu, przy pomocy suplementów zbudować sylwetkę?

To niestety raczej niemożliwe. Legalne suple to może 5 % sukcesu - z zastrzeżeniem, że dieta i trening są dopięte.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
Karorrr93

W moim mieście nie ma fajnej siłki a na jakieś zapchlone dziury nie bede chodził, poza tym nie mam na to czasu bo dużo pracuje. Tak naprawdę wolny czas mam tylko w nd.



Zmieniony przez - Karorrr93 w dniu 2018-02-03 19:37:43


no to pozostaje samoakceptacja
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6257 Napisanych postów 75972 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754510
Efekty będą takie, na jakie zapracujesz. Tski treningiem niestety niewiele zmienisz w swojej sylwetce.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Karorrr93
W moim mieście nie ma fajnej siłki a na jakieś zapchlone dziury nie bede chodził, poza tym nie mam na to czasu bo dużo pracuje. Tak naprawdę wolny czas mam tylko w nd.



Zmieniony przez - Karorrr93 w dniu 2018-02-03 19:37:43

Lepszs cwiczenie w slabej silowni fdzie nawet jak malo sprzetu mozna caly trening zrobic niz jakies codzienne brzuszki i nogi...zreszta bez odpowiedniego odzywiania nic nie osiagniesz nawet przy tonie supli
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepsze dla piłkarza?

Następny temat

Cykl - kreatyna, Cytrulina, AAKG

WHEY premium