SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie najlepsze aminokwasy oraz glutamina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 576
Czesc prosze o rade jakie wybrac aminokwasy oraz glutamine chce jesc to oddzielnie poniewaz moj organizm wymaga wiekszej dawki glutaminy dlatego nie zadowala mnie jej ilosc w normalnym BCAA. Prosze o wasze opinie jakie najlepsze sa weglowodany czekam na rade.. dziekuje z góry

Rozmowy o estetyce zostawiam innym, Ja wole mieć więcej mięśni niż mniej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Np: aminokwasy rozgałęzione stanowią 50-90% wychwytywanych przez mięśnie przez 3 godz. po posiłku zawierającym białko, są nie tylko substratami w syntezie białek mięśniowych, ale także nośnikami azotu do syntezy mięśniowych aminokwasów endogennych. Np: L-karnityna jest transporterem długołańcuchowych kwasów tłuszczowych, transportuje je by uległy spaleniu. To wszystko prawda, ale co daje nam suplementacja to już jest inne pytanie

Leucyna jest dosyć ciekawym aminokwasem, szczególnie biorąc pod uwagę jej wpływ na regulację inicjacji translacji jaki został ostatnio przebadany bardziej niż w przypadku innych egzogennych aminokwasów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 720 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28233
pytanie: w jakim celu? głodujesz? nie mozesz normalnie zjesc? czy od tej pory pelny pr0 jestes?

### Akuku panie kluku ! ! ! ###

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11710
YYY "niezadowala mnie ilosc w BCAA" glutaminy ? :O

Chcesz tanio i dobze proponuje glutamine z SNI
500g L-Glutaminy 99zł
500g Peptydu 74zł

Aminokwasy tanio a dobze Uni Liver 250t - 49zł 500t - 89zł

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
w bcaa jest l-glutamina?

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1979
Racja studentkat, w bcaa to raczej leucyna, izoleucyna i walina czy coś tam. Na pewno nie gluta bo często się łączy bcca z glutem. Bcaa najlepsze wg mnie ultimate nutrition ale porównywalne są Olimp (tylko nie mega caps - bardzo się zawiodłem na wiosnę w tym roku).
1

Bo naszym celem jest:
1)żyła na wierzchu
2)ponadrywane włókna mięśniowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 283
zapewne masz BCAA + G POWER glutaminy na porcje jest tam wystarczajaca ilosc czyli 5gr a jesli koniecznie chcesz dobra glute to poelcam NAG'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27817
a jak sie zawiodłeś mozna wiedziec zzdzisiu ?





Zmieniony przez - ama_tor w dniu 2006-12-05 22:45:06

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1979
Po prostu nie czułem tego wogóle. Nie spożywam supli przez cały rok tylko na jesień i wiosne. Najpierw brałem bcaa zwykłe tzn. nie mega capsy. I mimo że dieta redukcyjna duzo aerobów siła troszkę na plus. Potem mega capsy z tej samej firmy i siła w dół powoli ale szła. Takie odczucie jakbym nic nie brał. Chociaż w sumie mega capsy pierwszy raz brałem w tym sezonie to nie wiem. Ale zwykłe bcaa np z Olimpu już po kilku dniach czuję w sobie.

Bo naszym celem jest:
1)żyła na wierzchu
2)ponadrywane włókna mięśniowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27817
jedyne co czujesz to efekt placebo
bcaa to aminokwasy i nie mają zadnego wplywu na siłe a ich dzialanie nie jest odczuwalne (a juz napewno nie skokiem sily)
takze mozesz mowic ze to dzieki bcaa i takie tam ale jesli chcesz znalezdz przyczyne skokow sily to szukaj jej w odzywianiu i treningu... no i jeszcze w sumie placebo tez jest istotne... psychika naprawde potrafi zdziałac cuda

pozdrawiam

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1979
Wg mnie wogóle bcaa to jeden z lepszych supli, jeśli nie koniecznie chcesz ostro masować. Polecam jeden z dwóch: ultimate (jak maz kasę) lub Olimp 750 (równie dobry). U mnie na siłce tylko z tych dwóch zazwyczaj wybierają.

Bo naszym celem jest:
1)żyła na wierzchu
2)ponadrywane włókna mięśniowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 283
Watpie zebyc po bcaa mial az tak odczuwalne efekty. Moze w tym okresie co "nie dzialalo" miales slabsza diete/trening/regeneracje?

Zmieniony przez - skt. w dniu 2006-12-05 23:53:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego zacząć?

Następny temat

CLA

Wiecej