SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie kosmetyki do mycia twarzy dla mężczyzny?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
cześć. jakie kosmetyki do mycia twarzy polecacie dla mężczyzn? (jakies toniki itd.) Musze zaznaczyć, że mam cere bardzo wrażliwą. wiele miałem różnych środków, lecz wysuszały mi skure, może poprostu źle dobierałem. Kosmetyczka doradziła mi zeby twarz przemywać mleczkiem kosmetycznym do demakijażu, ze to nie będzie mi podrażniało cery. co o tym myślicie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Jak coś domycia to spytajw aptece.
A tonik kup taki żeby nie miał alkoholu to nie bedzie podrarzniał.
jak juz byłeś u kosmetyczki to mogłeś spytać ona sie lepiejna tym zna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Nie napisałeś nic więcej oprócz tego,że masz cerę wrażliwą.Ile masz lat?Co teraz używasz?Jaką masz cerę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
Nie napisałeś nic więcej oprócz tego,że masz cerę wrażliwą.Ile masz lat?Co teraz używasz?Jaką masz cerę?


Mam cere wrażliwą, niecałe 20 lat, teraz odstawilem wszystkie produkty na bok i jedyne co to pod prysznic mam adidasa gel i tym odrazu przemywam twarz;p jeszcze cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
jesoo jakty przemywasz twarz zelem adidasa to sie nie dziwie, ja miałam tez zel tej firmy pod prysznic, z mleczkiem z bawelny i tez mi skore wysuszyło na ciele.. a co dopiero na twarzy.
ja ci polece ogolnie: delikatne żele do mycia twarzy (a nie do ciala ), mleczko moze być, one rzeczywiscie sa delikatniejsze od tonikow, wazne zeby było bez alkoholu! krem tez do cery wrazliwej
wydaje mi sie ze skoro masz taka delikatna skore to dobra byłaby dla ciebie firma Vichy

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
""""" jesoo jakty przemywasz twarz zelem adidasa to sie nie dziwie, ja miałam tez zel tej firmy pod prysznic, z mleczkiem z bawelny i tez mi skore wysuszyło na ciele.. a co dopiero na twarzy.
ja ci polece ogolnie: delikatne żele do mycia twarzy (a nie do ciala ), mleczko moze być, one rzeczywiscie sa delikatniejsze od tonikow, wazne zeby było bez alkoholu ! krem tez do cery wrazliwej
wydaje mi sie ze skoro masz taka delikatna skore to dobra byłaby dla ciebie firma Vichy """"""

wiesz co do mleczka kosmetycznego to uzywalem lecz nie przynosilo to dobrych efektów, poza tym, że skóra byla bardziej nawilżona. Spróbuje może teraz z tej firmy Vichy, może produkty tej firmy okażą się super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Nie zrozumiałeś mnie.Wrażliwość towarzyszy jakiemuś rodzajowi cery np.suchej,mieszanej itp.Czym objawia się ta wrażliwość?Pieczeniem skóry,uczuciem ściągnięcia,zaczerwienieniem?? Kosmetyki dobiera się w zależności od rodzaju cery dlatego pytam tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
""""""""""""Nie zrozumiałeś mnie.Wrażliwość towarzyszy jakiemuś rodzajowi cery np.suchej,mieszanej itp.Czym objawia się ta wrażliwość?Pieczeniem skóry,uczuciem ściągnięcia,zaczerwienieniem?? Kosmetyki dobiera się w zależności od rodzaju cery dlatego pytam tyle """"""""""""""

moja skora jest sucha, miejscami zaczerwieniona najwiecej w okolicy nosa, pojawiaja mi sie takie biale pryszcze jakby za skóra. prosze pisac czy cos jeszcze a odpowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Skóra wrażliwa może być albo genetyczna albo nabyta.Wpływa tu promieniowanie albo słoneczne albo solarium,suche pomieszczenie,stres,kosmetyki nie dla danego wieku,źle dobrane,nie do tego typu cery.Wpływa też nieprawidłowe odżywianie,brak ruchu,zanieczyszczenie kurzem.
Do mycia twarzy powinno się używać najlepiej śmietanki kosmetycznej.Mi udało się znaleźć albo z Dermiki albo z Dax Cosmetics(są też z innych firm,ale te firmy znam).
http://www.ell-shop.pl/go/_info/?id=941
http://www.ell-shop.pl/go/_info/?id=501
http://pharmaceris.pl/line.php?id=43 tu są dermokosmetyki do cery wrażliwej z firmy Eriss.Są dobre i do kupienia w aptece(lub czasem w drogerii).W swojej ofercie mają śmietankę http://pharmaceris.pl/produkt.php?id=750
Po myciu twarzy koniecznie krem nawilżający:http://pharmaceris.pl/produkt.php?id=45 wziela bym ten.
W swojej ofercie mają też kremy pod oczy,peeling enzymatyczny i tzw.kuracje specjalistyczne.
Na lato na pewno krem musi być z filtrami przeciwsłonecznymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
chciałem zaznaczyć (co do lata) w lecie moja skóra jest najlepsza, troszke sie opali, wyjezdzam zawsze nad morze i jest z nia jakos ok:)

co do smietanek tych - wypisalas mi tyle. ale prosze o napisanie ktora bedzie wg ciebie dobra, ja sie tam nie znam zbytnio i oczekuje konkretnego doradzctwa, wez ten produkt bo jest ok:) co do kremu nawilzajacego rozumiem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
W lecie skóra zawsze jest lepsza,bo słoneczko powoduje,że gruczoły łojowe się ,,oczyszczają'',na pewno też więcej owoców i warzyw
JAk dla mnie to wybrałabym tą śmietankę z Erisy i z tej samej firmy krem(ten co podałąm).Do cery wrażliwej należy używać kosmetyków które mają jak najmniej konserwantów i środków zapachowych.Lepiej nie eksperymentować z czymś co może uczulić lub podrażnić.Ta seria jest wyjątkowo przeznaczona do takiej cery.One są do kupienia w aptece
OD siebie powiem CI jeszcze,że mam taką serię tylko do rozszerzonych naczynek i jak dla mnie nie ma lepszej
Podaję zawsze kilka produktów,żeby ktoś sobie wybrał i w różnych cenach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciśnieniomierz

Następny temat

osad/kamień nazębny

WHEY premium