SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Jakie cwiczenia po wypadku

Wysłana -
Witam, tak jak w tytule. Jakie moge wykonywać ćwiczenia po wypadku. Byl to wypadek samochodowy (złamany obojczyk, mostek, 10 zeber, 1 zebro przebilo mi pluco) Kiedys cwiczylem na silce, jestem dość dobrze zbudowany. Mam 21 lat, 184cm wzrostu, 76kg. Mam tez 2 hantle na które zakłada sie obciążenie, gryf prosty, laweczke, gryf łamany. Z 50kg obciążenia. Swoich starych wyników niestety nie pamietam :/ A no i mam orbitrek na którym codziennie cwicze z 2h przynajmniej

Zmieniony przez - mati2808 w dniu 2018-06-08 17:29:24
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Śmiało, udzielajcie odpowiedzi xD nawet jak nie macie jakiejś szerokiej wiedzy w tym zakresie, jak myślicie po prostu. Co byście robili na moim miejscu
Wysłana -
Na twoim miejscu skonsultowałbym coś takiego z fizjoterapeutą :)
Wysłana -
Tutaj nie ma sensu słuchać rad na forum tylko do lekarza i fizjo ogarniętego bo to zbyt poważna sprawa, żeby się radzić na forum.
Wysłana -
Rozumiem. :) Dzieki za rady
Wysłana -
Każdy lekarz czy fizjo jak zobaczy historię wypadku będzie wiedział co doradzić żeby nie zaszkodzić.
Wysłana -
jw tym bardziej liczy sie to w jakim stanie obecnie jestes, trzeba wykonac testy m.in. zakresu ruchomosci itd
Wysłana -
mati2808
Śmiało, udzielajcie odpowiedzi xD nawet jak nie macie jakiejś szerokiej wiedzy w tym zakresie, jak myślicie po prostu. Co byście robili na moim miejscu

Z takim podejściem to doradzam 'rób co chcesz'
Wysłana -
Dedykowana rehabilitacja, poza tym, jesteś dobrze zbudowany po 6 tyg w gipsowym gorsecie? Atrofia Ci nie zaszła? ;)
Wysłana -
na poczatek konsultacja, ktoś musi ocenić twój stan zdrowia i na tej podstawie dobrać odpowienie zestawy cwiczen
Wysłana -
Gats 2
Dedykowana rehabilitacja, poza tym, jesteś dobrze zbudowany po 6 tyg w gipsowym gorsecie? Atrofia Ci nie zaszła? ;)
w jakim gorsecie ? XD na rehabilitacji ja juz bylem :) nwm czy wspominałem, ale wypadek byl 8 miesiecy temu. Ja juz cwiczylem na silce po wypadku, tylko nie klate bo sie boje ze moze mi znowu złamać mostek, chociaz nwm czy na rzeczony mostek działają wgl jakieś sily.

Zmieniony przez - mati2808 w dniu 2018-06-09 17:24:33

Zmieniony przez - mati2808 w dniu 2018-06-09 17:25:35

Zmieniony przez - mati2808 w dniu 2018-06-09 17:29:27

Zmieniony przez - mati2808 w dniu 2018-06-09 17:36:30
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź