SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie buty do biegania I chodzenia na codzien

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Witam! Chcialbym zeby doradzil mi ktos jakie buty najlepiej sobie kupic zeby nie mialy zlego wplywu na nasze stopy itd wczesniej nie zwracalem na to uwagi I chodzilem w zwyklych butach do biegania z podniesiona podeszwa... chcialbym teraz cos posredniego lub jesli mozna przejsc tak od razu to nawet te z zerowa amortyzacja... bylbym wdzieczny jakby ktos zaproponowal konkretne modele butow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Buty jak buty oczywiście da radę je do tego wykorzystać , inna sprawa że się będą dodatkowo zużywały oraz z wyglądu mogą średnio pasować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Buty do biegania to do biegania i niech temu służą, do codzenia to wybór masz ogromny, co Ci się podoba to sobie kup. Do biegania miałem ze 3-4 pary i zostałem przy jednych nike zoom x trial czy coś takiego, ale się ich nie kupi bo maja pare lat, kolega chodzi w butach do biegania asicsach i nie narzeka a jest zaawansowanym biegaczem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Nie chodzi mi o to co ladne a co zdrowe I o to chcialem spytac wiekszosc butow do biegania ma podniesiona piete a to podobno negatywnie wplywa na caly aparat ruchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Idąc tym tropem to każda dizewczyna by miała problemy, ile chodzi na obcasie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
No to jest dobry przykład że wiele kobiet ma problemy np z ścięgnami achillesa, kolanami schodzącymi się do środka, miednica nie jest ustawiona w odpowiedni sposob... mowi o tym chociazby Kelly Starrett w swoich książkach "gotowy do biegu" oraz "skazany na biurko"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Możesz ćwiczyć na boso albo w minimalistycznych butach na siłce, żeby ćwiczyć mięśnie stopy.
Fajne są np. zakroki/wykroki ze sztangą na boso.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
A jeśli chodzi na przykład o buty na boisko, to jeśli nie ma możliwości grać na boso to jakie buty najlepiej się tutaj sprawdzą? Zwykłe płaskie trampki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Jeszcze odnośnie tego, co pisałem wyżej, to jak ćwiczyłem tak przez jakiś czas (tylko to jedno ćwiczenie, bo bez butów łatwiej mi było równowagę zachować i też nie ślizgałem się na płytkach), to zauważyłem dużą różnicę w normalnym chodzeniu na co dzień.

Co do boiska, to ja bym nie poświęcał jakości gry na korzyść zdrowszego buta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
To ze płaski but niby zdrowy nie musi być odpowiedni, mam trampki i uwierz mi chodzenie na dłuższą metę jest bolące, pochodź sobie np po mokrej plaży czy asfalcie na bosaka i zobaczysz jak to się odbije na stopach.

nie każdy but do biegania jest na podwyższeniu, to że podeszwa jest wyprofilowana, ale w środku jest płaski

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Te modele co podales wczesniej wlasnie takie sa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
dokąłdnie mam takie NIKE ZOOM RED ROCKS
nie są specjalnie jakieś na piecie podbite

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam

Wiecej