SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko lub odżywka dla ekomorifka przy różnym systemie pracy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13475
Pracuję i jem tak:

Poranna zmiana:

Posiłek I---> praca---> Posiłek II---> trening + O*---> Posiłek III

Popołudniowa zmiana:

Posiłek I---> trening---> Posiłek II---> praca + O*---> Posiłek III

Nocna zmiana:

Posiłek I---> trening---> Posiłek II---> praca + O*---> Posiłek III

Dodam, że często przerwa między posiłkami wynosi po 12-13,5h. Nie jem w pracy a ani w MZK. Praca 8h + dojazd około 3,5h

O*- propozycja kiedy spożyć odżywkę

Dodatkowo piję BCAA SFD 15g w DT

Czy jakieś białko SFD nadaje się? Może wolno wchłanialne.


Zmieniony przez - Ebenezer Scrooge w dniu 2018-03-28 17:06:38

(...) Ktoś powiedział mi kiedyś, że za każdy kilogramowy spadek musisz być gotowy poświęcić dwa razy tyle, aby go odzyskać (...)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
wrzuc sobie potreningu solidna porcje gainera, a pozniej posilek jeszcze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13475
A jaki na start dla człowieka, który ledwo wchodzi na 3 piętro z zadyszkią Jakiś najzwyklejszy, ale również dobrej jakości. A może wziąć gainer ze sobą do pracy? Siłownię mam w piwnicy, także 3 piętra wzwyż i mam jedzenie.

(...) Ktoś powiedział mi kiedyś, że za każdy kilogramowy spadek musisz być gotowy poświęcić dwa razy tyle, aby go odzyskać (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
czemu nie mozesz zjesc w pracy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13475
Stołówka jest w dziale produkcyjnym, 15 min przerwy- gnoją co do minuty a nie lubię jeść na czas, brud, hałas, smród i brak kultury prostych ludzi. A przy stanowisku pracy mogę mieć napój w plastikowym naczyniu z nakrętką. Tak że shaker + rozpuszczona w nim odżywka i mogę sobie spokojnie sączyć przez całe 8h pracy- także idealnie... tak mi się wydaje.

(...) Ktoś powiedział mi kiedyś, że za każdy kilogramowy spadek musisz być gotowy poświęcić dwa razy tyle, aby go odzyskać (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
W dziale odzywianie pisałes ze masz stan zapalny żoładka i dwunastnicy. Takie odstępy czasowe między posiłkami, a konsekwencji posiłki o dużej objętości i kaloryczności wcale nie będą korzystne. Nie wiadomo tez jak podrazniona śluzówka zareaguje na odżywki.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
Ebenezer Scrooge
A jaki na start dla człowieka, który ledwo wchodzi na 3 piętro z zadyszkią Jakiś najzwyklejszy, ale również dobrej jakości. A może wziąć gainer ze sobą do pracy? Siłownię mam w piwnicy, także 3 piętra wzwyż i mam jedzenie.



ale co na start?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13475
Gainer.

(...) Ktoś powiedział mi kiedyś, że za każdy kilogramowy spadek musisz być gotowy poświęcić dwa razy tyle, aby go odzyskać (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto łączyć amino2700 Universal z białeczkiem Sciteca 100 professional i jak da

Wiecej