SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 179cm wzrostu i waże ok. 75kg ale jest tym troche tłuszczu. Postanowiłem wziąć białko (to wogóle dobry pomysł?).
MAm możliwość kupinia za 180 zł 5kg białka HiTeca 80%.
CZy to dobry zakup?
Pozdrawiam
Paweł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Dormen to ze Tobie akurat poszlo (nie wiem ile miales przed ale nienajgorzej) nie znaczy ze innym pojdzie. Jedna tylko prosba. Dlaczego HMB w polaczeniu z kreatyna daje zdecydowanie lepsze rezultaty niz samo HMB ktore nalezy brac dluzszy czas? Pytam z ciekawosci bo pierwsze slysze ale chetnie poszerze swoja wiedze. Z gory dzieki.

"Carpe diem" bo "Panta rhei".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Niestety Hi-tec 80% to jeden ze słabszych preparatów białkowych na naszym rynku. Cena 180zł za 5 kg jest jednak atrakcyjna. W tej cenie możesz to kupić, ale na wielkie efekty nie licz. Zdecydowanie lepsza jest hi-tec 90%, ale to zupełnie inne koszty.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha, ale tak szczerze, kupować czy nie?
Albo inaczej: co w tej samej mniej więcej cenie byś polecił co dałoby mi lepsze efekty?
No i czy białko w moim przypadku jest dobrym rozwiązaniem?

Pozdrawiam

Paweł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Bialko w kazdym przypadku jest dobrym rozwiazaniem. Ja polecam dolozyc troszke wiecej i kupic u Cybera Prolaba lub HDT.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Zgadzam się, że białko to podstawa. Ale w tej cenie o której mówiłeś raczej nie kupisz nic innego. Jest to stary dylemat, czy kupić więcej odżywki słabszej, czy mniej lepszej za tą samą cenę. Musisz sam wybrać.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
Ja osobiście bralem WPC Scitec Nutrition i byłem bardzo zadowolony ale to kosztowalo mnie 180zl za 2 kg, slyszałem ze Fitmax ma calkiem niezłe białko WPC a jest w dosc atrakcyjnej cenie 115 zl za 2,2 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Białko Fitmax WPC jest rzeczywiście dobre (80% białka serwatki i mleka) ale kosztuje ok. 140 zł za 2,25 kg, chyba że jest gdzieś w jakiejś promocji.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OKI. A czy Wy wzielibyście to HiTeca 80% za 160zł 5 kg?
Dzięki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Wychodzi 32 zł za 1kg. Mimo jego nienajlepszej jakości ja bym wziął. Tylko mieszaj na mleko, wzbogacisz tym profil aminokwasowy tej odżywki.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 290 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8789
nic się chyba nie stanie jak odpowiem CI na forum.
moim zdaniem białko powinnos się brać po treningu (i prze saniem jak ma dietę reduckcyjną) kups sobie kreatynę hdt wyniesie Ccie 103 zł + koszt przesyki 12 zł.To dobra kreatyna. i do tego jakieś białko albo hmb od cybera .
a na tym obozie możesz sobie zarzycić l-karnitynę to może Ci pomóc ja schudłem na niej 4 kilo ale trzeba się dużo napicić! A na wakcje to raczej masy zbytnio nie bij po przecierz trzeba zachować rzeźbę a przy treningu na masę nie da się zawszę ustrzedz trochę tłuszczyku! moim zdaniem kreatyna i hmb powinno wystarczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Dorman nie obraz sie ale bzdura... Hmb daje efekty dopiero po dluzszym stosowaniu a poza tym jest raczej dla osob ktore juz cwicza sporo, maja odpowiedia diete i zapewniona podaz bialka. W perwszej kolejnosci kupujesz bialko, gainera i kreatyne a dopiero potem aminokwasy, glutamine i hmb.

"Carpe diem" bo "Panta rhei".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wziąść do tribulusa?

Następny temat

GLUTAMINA CZY HMB

WHEY premium