SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko do kreatyny

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8835

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40
Witam, Biorę kretyne ćwicze 3 razy w tygodniu czasem nawet częsciej, chciałbym dowiedzieć się jakie białko lub jaki suplement diety dodać do kreatyny aby efekt przyrostu masy mięśniowej był szybszy( nie chodzi mi tu o żadne sterydy itp. wiadomo budowanie swojego ciało to długotrwała praca) będę wdzięczny za odpowiedzieć z góry dziękuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Bialko to tylko dodatek do zbilansowanej diety. Zastepuje bialko dostarczane z pozywienia.
Ja z oferty Activlabu nie polecam zadnego bialka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40
Z tym ze jestem zielony w te klocki :/ Mówisz żeby białko zamienić na pożywienie wysoko białkowe np. ryż to jak mam go jeść po treningu czy jakos kilka razy dziennie. Przepraszam jeśli robię z siebie idiote ale na[rawde nie mam pojęcia jak to dawkować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Idiota to robi zanim zapyta. Twoja kolejnosc jest jak najbardziej prawidlowa

Poczytaj tematy podwieszone o odzywianiu osob trenujacych.
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Jak najbardziej - tematy podwieszone, a później ewentualny jadłospis podrzuć w dziale do oceny Jeżeli nie będziesz chciał zajmować się tym sam - zawsze możesz udać się do dietetyka, który "zrobi to za Ciebie" - co do doboru suplementów - i z kreatyną początkowo bym się wstrzymał, witamina D, omega 3, przy upałach elektrolity i kompleks witaminowo-mineralny prędzej by się przydał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40
Dzięki za doradzenie chłopaki :) Poćwicze jeszcze trochę bez dietki a po wakacjach udam sie do dietetyka to będzie najlepsze wyjście, mógłbym się poradzić też moich znajomych bo ćwiczą ale słysze odpowiedzi typu 'j**n*j se mete to cie spompuje jak trzeba' jednak mysle ze takie gadanie jest głupie bo chce dojsc do wszytskiego samodzielnie bez zadych sterydów czy coś w tym stylu. Dzieki jeszcze raz i pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No definitywnie nie czas na sluchanie idiotow spod bloku bo skonczysz u hepatologa zamiast u dietetyka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
dokłądnie jak mówi Adam

Pomoc dietetyka, szczególnie że to coraz p owszechniejze w dzisiejszych czasach, nieoceniona w takim wypadku, szczególnie że znajomi tak "pomocni"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
zanim zapłacisz dietetykowi upewnij się że zna się na dietach dla sportowców bo nauka radziecka zna przypadki (mojego braciaka ciotecznego) któremu jak dietetyk rozpisał dietę pod trening to jeszcze bardziej tył pomimo obciętych kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
fakt, dietetyk dietetykowi nie jest równy, a niestety sam system nauki akademickiej ma małe odniesienie do zastosowania w sporcie
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Radzio Wu Klika: Trójbój siłowy, naturalnie.

Następny temat

Dziennik Treningowy - TheGladiators

WHEY premium