SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Jakie bcaa wybrać.

Wysłana -
Witam. Kończy mi się właśnie takie bcaa i zastanawiam się jakie wybrać. Pracuje codziennie po 12h i traenuje intensywnie 4 dni w tygodniu niczego nie odpuszczając. Zastanawiam się czym one się różnią bo kiedyś miałem inne i wydaje mi się, że była lepsza regeneracja. Co polecacie i dlaczego akurat to? Pozdrawiam.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-06-09 09:40:41

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jeśli szukasz konkretnego BCAA to szukaj takiego który nie ma zbędnych dosypek typu smak, tauryna, wit. itp. czyli tak zeby na 10g BCAA było 5g Leucyny 2,5g Waliny i 2,5 Izoleucyny, czyli na 10g BCAA 10g BCAA żeby było.
Wysłana -
Powiem szczerze ze bezsmakowe takie jw ciezkowypic bo ciezkorozpuscic a ismak mega niedobry,wolalbym juz taki co ma 8gr na 10 i choaz smak
Wysłana -
youtubecn11
Jeśli szukasz konkretnego BCAA to szukaj takiego który nie ma zbędnych dosypek typu smak, tauryna, wit. itp. czyli tak zeby na 10g BCAA było 5g Leucyny 2,5g Waliny i 2,5 Izoleucyny, czyli na 10g BCAA 10g BCAA żeby było.
A jakieś przykłady firm z takim składem?? Dziś zamówiłem xtraa Activlab Ale takie dawki to ma w 20 G . Tyle że było na promocji za 55zł 800G + baton białkowa + 2porcje przedtreningowki:) więc cena całkiem całkiem

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-06-08 22:32:15
Wysłana -
Chyba właśnie sfd ma coś takiego albo z all-a. Osobiście miałem takie BCAA z ostrovit na 10g prochu 10g BCAA i cena super przystępna tylko smakowało jak jakiś puder.
Wysłana -
nie wjlejamy linkow do obcych serwisow>
Co do bcaa polecam jw
zerknij
http://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_BCAA_2:1:1-opis35135.html 
Wysłana -
youtubecn11
Chyba właśnie sfd ma coś takiego albo z all-a. Osobiście miałem takie BCAA z ostrovit na 10g prochu 10g BCAA i cena super przystępna tylko smakowało jak jakiś puder.
wlasnie takie mialen,kolega od supli sprzedal mi po cenie bo ost mial i zalowalem ze sie zdecydowalem,zjadlem pol op z bolem serca i wiecej nie dalem rady
Wysłana -
a w czym problem? chodzi o smak? czy proszek, ze sypki?
Wysłana -
Z autopsji pozwole sobie stwierdzić że raczej smak mu przeszkadzal. Mi też jaby nie patrzeć ale w wodzie szlo wypić w trakcie treningu, a jeśli chodzi o bezpośrednie wprowadzenie miarki do gęby to rzeczywiście ciężko było to przełknąć i zostawialo uowy posmak. Jednak jeśli chodzi o mnie to cena była przystępna i jednak jakoś produktu tez niczego sobie więc smak był na 3 miejscu u mnie.
Wysłana -
ja glownie wlasnie sypie do butli i popijam w trakcie treningu
Wysłana -
Ja zaś wolę np z dwójki AN vs Olimp Xplode, które niedawno jeszcze miałem, opcję nr 2. Nie tylko przez lepszy smak ale przede wszystkim przez świetna rozpuszczalność.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź