SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie bcaa wybrać.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10577
Witam. Kończy mi się właśnie takie bcaa i zastanawiam się jakie wybrać. Pracuje codziennie po 12h i traenuje intensywnie 4 dni w tygodniu niczego nie odpuszczając. Zastanawiam się czym one się różnią bo kiedyś miałem inne i wydaje mi się, że była lepsza regeneracja. Co polecacie i dlaczego akurat to? Pozdrawiam.


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-06-09 09:40:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Wybór przy zakupie suplementów często bywa trudny i przysparza nam sporo problemów. Ma to miejsce szczególnie wśród osób początkujących. Nie wiemy wtedy, na co patrzeć przy zakupie suplementów. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na najważniejsze czynniki determinujące wybór produktu. Są to między innymi:

- renoma firmy,
- cena,
- skład,
- smak,
- rozpuszczalność,
- obecność barwników, słodzików,
- procentowa obecność interesującego nas składnika.

Jednym z najlepszych wyborów w takiej sytuacji będzie Allnutrition BCAA 2:1:1 1000 g. Przy zakupie większej gramatury wychodzi najniższa cena w przeliczeniu na porcję. Produkt ma w wersji smakowej 90% aminokwasów i 100% w wersji bezsmakowej. Wersja smakowa nie zawiera barwników, co bez wątpienia jest plusem. Produkt cechuje się dobrą rozpuszczalnością i fajnym nieprzesłodzonym smakiem.

Zakupić można go tutaj: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_BCAA_2:1:1-opis35140.html



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Jeśli szukasz konkretnego BCAA to szukaj takiego który nie ma zbędnych dosypek typu smak, tauryna, wit. itp. czyli tak zeby na 10g BCAA było 5g Leucyny 2,5g Waliny i 2,5 Izoleucyny, czyli na 10g BCAA 10g BCAA żeby było.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Powiem szczerze ze bezsmakowe takie jw ciezkowypic bo ciezkorozpuscic a ismak mega niedobry,wolalbym juz taki co ma 8gr na 10 i choaz smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32862 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
youtubecn11
Jeśli szukasz konkretnego BCAA to szukaj takiego który nie ma zbędnych dosypek typu smak, tauryna, wit. itp. czyli tak zeby na 10g BCAA było 5g Leucyny 2,5g Waliny i 2,5 Izoleucyny, czyli na 10g BCAA 10g BCAA żeby było.
A jakieś przykłady firm z takim składem?? Dziś zamówiłem xtraa Activlab Ale takie dawki to ma w 20 G . Tyle że było na promocji za 55zł 800G + baton białkowa + 2porcje przedtreningowki:) więc cena całkiem całkiem


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-06-08 22:32:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Chyba właśnie sfd ma coś takiego albo z all-a. Osobiście miałem takie BCAA z ostrovit na 10g prochu 10g BCAA i cena super przystępna tylko smakowało jak jakiś puder.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
nie wjlejamy linkow do obcych serwisow>
Co do bcaa polecam jw
zerknij
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_BCAA_2:1:1-opis35135.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
youtubecn11
Chyba właśnie sfd ma coś takiego albo z all-a. Osobiście miałem takie BCAA z ostrovit na 10g prochu 10g BCAA i cena super przystępna tylko smakowało jak jakiś puder.
wlasnie takie mialen,kolega od supli sprzedal mi po cenie bo ost mial i zalowalem ze sie zdecydowalem,zjadlem pol op z bolem serca i wiecej nie dalem rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
a w czym problem? chodzi o smak? czy proszek, ze sypki?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Z autopsji pozwole sobie stwierdzić że raczej smak mu przeszkadzal. Mi też jaby nie patrzeć ale w wodzie szlo wypić w trakcie treningu, a jeśli chodzi o bezpośrednie wprowadzenie miarki do gęby to rzeczywiście ciężko było to przełknąć i zostawialo uowy posmak. Jednak jeśli chodzi o mnie to cena była przystępna i jednak jakoś produktu tez niczego sobie więc smak był na 3 miejscu u mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
ja glownie wlasnie sypie do butli i popijam w trakcie treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zaś wolę np z dwójki AN vs Olimp Xplode, które niedawno jeszcze miałem, opcję nr 2. Nie tylko przez lepszy smak ale przede wszystkim przez świetna rozpuszczalność.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a waga

Wiecej