SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Jakie badanie?

Wysłana -
Jakie badanie zrobic, zeby spr czy jest sie uczulonym na psa? Jest to normalne pobranie krwi? Mozna np.to zrobic w diag? Mniej wiecej jaki koszt? Dzieki.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wybierz się do alergologa, tam zostanę podane testy na skóre + dodatkowo można też się podeprzeć tymi z krwi.
Wysłana -
w diagnostyce pewnie zrobisz przeciwciała z krwi, koszt 20-30 zł. lepiej jak wyżej, żebyś się dostał do alergologa i wtedy możliwe że zrobi ci cały panel.
czemu podejrzewasz uczulenie?
Wysłana -
Bo mam szczeniaka od jakiegos czasu i dostalem uczulenia na twarzy. Leci ok 2g wapnia ed, 50mg cynku ed i jakis lek z apteki bez recepty. Cos tam pomoglo, ale nadal jest uczulenie.
Wysłana -
odstaw te wapno i cynk. Spróbuj przykładowo wrzucić zyrtec przez kilka dni i obserwuj. Może też przypadek, bo sporo roślin teraz pyli, ale warto i tak będzie sprawdzić.
Wysłana -
Nigdy z niczym nie mialem problemu wiec raczej mala szansa
Wysłana -
Z alergiami jest tak, że nie ma nie było ale się robi i jest, tak po prostu. Skąd to nikt Ci nie powie, jak trafisz pod gabinet alergologa to się rozejrzyj, przedział od noworodków po 90'latków którym też nix nie było przez 89lat a już jest
Wysłana -
z doświadczenia powiem, że zaczynałem z 2 alergiami, potem doszło do 6, ostatnio wyszło że jestem uczulony na cały panel co mi wykonali. W praktyce z kolei uczulają mnie tylko trawy
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź