SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie badania zrobić ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
Witam jestem na redukcji około 12 tyg leci prop i od 3 tygodni master chciałem zrobić komplet badani i tu pytanie jakie zrobić żeby wszystko sprawdzić i dodatkowo chciał bym zbadać krew czy nie mam kłopotów z krzepliwością ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zbadaj morfologię, lipidogram, tsh + frakcje, estradiol, prolaktyna. Za wiele Ci się nie mogło stać przez te 12 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
emillsfd
Witam jestem na redukcji około 12 tyg leci prop i od 3 tygodni master chciałem zrobić komplet badani i tu pytanie jakie zrobić żeby wszystko sprawdzić i dodatkowo chciał bym zbadać krew czy nie mam kłopotów z krzepliwością ?



morfologia + rozmaz,
glukoza,
lipidogram,
pełny jonogram,
mocz + kreatynina,

Z hormonów możesz zrobić - test + prol + estro.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Dorzuciłbym panel wątrobowy i progesteron.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18453 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205549
Calosc j/w oraz dorzucilbym jeszcze mocznik

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Teraz w labach jest fajnie, spora większość po prostu wystawia pakiety/panele przez co sumując idzie za to zapłacić taniej niż poszczególne z osobna. W sporej większości przypadków idzie za niższą kwotę wykonać większą ilość badań niż pojedynczo i drożej.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa dobrej jakości

Następny temat

MK 677 + LGD-4033

WHEY premium