SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie badania? hgh

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1222
Czsc
Orientuje sie ktos z was na jakie trzeba isc badania zeby sprawdzic czy przyjmowanie hormonu wzrostu nie spowoduje komplikacji lub rozregulowania procesu wydzielenia hormonuw? wiem tylko tyle ze to sa badania z zakresu endokrynoligi, nie hce za bardzo isc z tym do lekarza, bo hormon bralbym na wlasna odpowiedzialnośc, wiem ze to gupota, wiem ile kosztuje hgh, więc prosze nie pisac komentarzy na ten temat. Pozdrawiam!
Sog za re-post

Odżywianie+Wytrwałość=Doskonałość

MORDÓJ ILE WLEZIE!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
słuchaj deegenerate
mozesz sobie tylko zdrowie zryć , albo sprezentwać sobie pewnego typu deformacje kostne
zabawa z hormonami powinna byc prowadzona pod okiem SPECJALISTY
...zycie ma sie tylko jedno...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
moim zdaniem idz do lekarza, a on da Ci odpowiednie skierowanie.

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1222
hm hyba bede zmuszony tak wlasnie zrobić
ale niewiem czy mi wypisze skierowanie, pujde i zobacze
sog-pozdrawiam!

Odżywianie+Wytrwałość=Doskonałość

MORDÓJ ILE WLEZIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
wow, moj pierwszy SOG w tym dziale, dzieki. za to, ze dales pierwszy SOga, to odwdziecze sie tym samym

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
tak wogole, to powinienes powiedziec co chcesz zrobic i jak chcesz wziac to na wlasna odpowiedzialnosc, to powinien Ci cos poradzic, itd.

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1222
Dzienki za soga
to muj pierwszy sog wogule
Pozdrawiam!

Odżywianie+Wytrwałość=Doskonałość

MORDÓJ ILE WLEZIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1222
Hm Muwisz że powinienem powiedzieć co chce zrobic
no to muwie: (hm raczej pisze)
Chcę dojechac do minimum 180 cm wzrostu jak najszybciej sie da, bo chciałbym jusz zaczać tak ćwiczyć elegancko, ale chcialbym jeszcze troche urosnąć w gurę, a wiadomo regeneracja mięsni po treningu pochłonie mi prawie wszystko co zjem, i wzrost głównie ukierunkuje sie na mase a nie na wysokosc
Hgh mogę sobie załatwic na recepte tak zeby bylo tańsze bo mam znajomego lekarza
Ale on mi nie przepisze dopóki nie przyniosę mu wyników badań albo jakiegoś konkretnego potwierdzenia ze to mi nie zaszkodzi, bo to znajomy rodziców i w sumie trochę sie o mnie boji i jakby mi sie cos porobilo, to nie bylo by ani mi ani jemu zbyt wesoło.
Jakby brał gh to tak nie za durzo
ze względu na oszczędnośc :p no a po drugie ten hornom wciąrz jest wytwarzany-a "co za durzo to nie zdrowo" jak to babcia mawiała hehehehe

Jeszcze raz pozdrawiam!

Odżywianie+Wytrwałość=Doskonałość

Zmieniony przez - macio666 w dniu 2004-01-03 01:11:11

MORDÓJ ILE WLEZIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4930
zle sie zrozumielismy... hehe, mialem na mysli to, zebys lekarzowi powiedzial co chcesz zrobic

Tak to bywa....- raz sie tonie, raz sie plywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1222
No trohe mi sie spac hcialo, muzg juz nie pracował
Pozdrawiam!

Odżywianie+Wytrwałość=Doskonałość

MORDÓJ ILE WLEZIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
po co chcasz brac HGH? cierpisz na karlowatosc?
napisz pytanie w dziale doping choc nie sadze ze ktokolwiek ci pomoze poniewaz jestes jeszcze dzieckiem a chcesz sie brac za lek ktory moze zdecydowac o twoim dalszym zyciu...

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1222
no nie cierpie na karłowatość ale hce byc trohe wyrzszy, a od roku ani cm mi nie przybyło, hociarz specjalnie nie cwiczylem na silowni

Odżywianie+Wytrwałość=Doskonałość

MORDÓJ ILE WLEZIE!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Watroba

Następny temat

Ból głowy :(

WHEY premium