SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie badania

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6925
Witam, jestem po redukcji i za kilka dni wchodzę na masę. Po redukcji jestem trochę osłabiony i mam wilczy głód (może coś nie tak z leptyną). Jakie badania powinna zrobić osoba, która chce zbudować sylwetkę i utrzymać dobry stan zdrowia? Co zbadać, aby mieć pewność, że zdrowie nie przeszkodzi mi w rozwijaniu sylwetki? Pewnie głównie hormony, ale jakie? Ile takie badania mogą kosztować?
Pozdrawiam i liczę na pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
morfologia, rozmaz, ob, crp, mocz, lipidogram, jonogram, glukoza, tsh, testosteron , sprawdź na stronie albo zadzwoń do laboratorium
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
do testosteronu wskazany estradiol i prolka. kortyzol do rozważenia. poza tym jak wyżej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6925
Dzięki wielkie za info. A co do testosteronu. Czy warto badać również testosteron wolny? Bo cena za to trochę mnie zniechęca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
bym tymczasowo odpuścił
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6925
Ok, dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Izotek kuracja i skutki uboczne

Następny temat

Uszkodzenie obrąbka barku

WHEY premium