SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie Badania krwi ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
Krew pobrana, wyniki we wtorek bo hormony, za badania prawie 300zł, niezły pakiet odżywek bym za to miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Diagnostyka jest ważna i na zdrowie warto jednak wydać $ co zresztą same wiesz decydując się , podziękuje CI organizm w przyszłości. Wklej wyniki jak będziesz miał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
BPL-G
Diagnostyka jest ważna i na zdrowie warto jednak wydać $ co zresztą same wiesz decydując się , podziękuje CI organizm w przyszłości. Wklej wyniki jak będziesz miał

Tak zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
Na razie takie wyniki, reszta we wtorek








Zmieniony przez - massek1993 w dniu 2018-08-31 13:59:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Takie niewielkie zmiany wartości w góre czy w dół nie mają wielkiego znaczenia, limfocyty % delikatnie podwyższone, jednak ogólna ich ilość jest w normie a to jest najważniejsze, neutrofile obniżone w granicy normy (często tak jest że przy podwyższonych limfocytach neutrofile spadają) - zresztą sam od 5 lat mam identyczne wyniki badań jak Ty jeżeli chodzi o wskaźnik limfocytów i neutrofilów, niby może to świadczyć o toczącym się stanie zapalnym w organizmie ale też niekoniecznie.. przemawia nawet za tym Twój wynik CRP.

Przyjmujesz jakieś suplementy/leki ? jak wygląda Twoja dieta i ilość białka jaką spożywasz ? ile litrów wody wpijasz dziennie? masz jakieś alergie? przechodziłeś ostatnio jakieś zapalenie/przeziebienie albo jakąś chorobę? Dobrze by było gdybyś powtórzył tą morfologie z rozmazem za 2-3 tygodnie






Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2018-08-31 14:16:48

Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2018-08-31 14:17:31
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
qw3rty
Takie niewielkie zmiany wartości w góre czy w dół nie mają wielkiego znaczenia, limfocyty % delikatnie podwyższone, jednak ogólna ich ilość jest w normie a to jest najważniejsze, neutrofile obniżone w granicy normy (często tak jest że przy podwyższonych limfocytach neutrofile spadają) - zresztą sam od 5 lat mam identyczne wyniki badań jak Ty jeżeli chodzi o wskaźnik limfocytów i neutrofilów.

Przyjmujesz jakieś suplementy/leki ? jak wygląda Twoja dieta i ilość białka jaką spożywasz ? ile litrów wody wpijasz dziennie? masz jakieś alergie? przechodziłeś ostatnio jakieś zapalenie/przeziebienie albo jakąś chorobę? Dobrze by było gdybyś powtórzył tą morfologie z rozmazem za 2-3 tygodnie

Leków żadnych nie przyjmuje, suple jak najbardziej, witaminy, kreatyna, białko, przedtreningówka, diety takowej nie mam, nie mam obliczonego białka, wody w dzień treningowy wypijam z 3-4L, a tak w dziń nie treningowy z 1,5-2L, alergii nie mam, choroby nie przechodziłem.






Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2018-08-31 14:16:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
massek1993
qw3rty
Takie niewielkie zmiany wartości w góre czy w dół nie mają wielkiego znaczenia, limfocyty % delikatnie podwyższone, jednak ogólna ich ilość jest w normie a to jest najważniejsze, neutrofile obniżone w granicy normy (często tak jest że przy podwyższonych limfocytach neutrofile spadają) - zresztą sam od 5 lat mam identyczne wyniki badań jak Ty jeżeli chodzi o wskaźnik limfocytów i neutrofilów.

Przyjmujesz jakieś suplementy/leki ? jak wygląda Twoja dieta i ilość białka jaką spożywasz ? ile litrów wody wpijasz dziennie? masz jakieś alergie? przechodziłeś ostatnio jakieś zapalenie/przeziebienie albo jakąś chorobę? Dobrze by było gdybyś powtórzył tą morfologie z rozmazem za 2-3 tygodnie









Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2018-08-31 14:16:48

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
Leków żadnych nie przyjmuje, suple jak najbardziej, witaminy, kreatyna, białko, przedtreningówka, diety takowej nie mam, nie mam obliczonego białka, wody w dzień treningowy wypijam z 3-4L, a tak w dziń nie treningowy z 1,5-2L, alergii nie mam, choroby nie przechodziłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Bilirubina może być podniesiona od suplementów, wrzuć sobie do suplementacji hepatil albo sylimarol. Ogranicz troche spożywanie białka, najlepiej żebyś obliczył ile go spożywasz dziennie bo być może jest go zbyt dużo. Trzeba będzie zobaczyć reszte badań, jeżeli będą ok to sama morfologia + rozmaz do powtórzenia za 2-3 tyg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
Nie będę miał czasu bo od 12 poligon mi się zaczyna to nawet nie będę miał możliwości
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej